Zase odcházíš? Zbohem Konoho

1. října 2012 v 1:30 | Zoette |  Zase odchaziš
Další dílek povídky :) snad se bude líbit :) děkuju předem :)Probudila se a všude byla tma. Kde to je? Tuhle místnost nepoznáva. Celý tělo jí bolelo. Pokusila se otočit na bok. Na stolku vedle postele byla fotka jejich týmu. Že by jí sasuke přece vzal sebou? Doma určitě nebyla. Otočila se zpátky na záda a hleděla do stropu. Ne tuhle místnost zná. Aspon myslí. Už tu někdy byla. Byla jí hodně povědomá.
Podívala se z okna a všechny vzpomínky se jí vratily. Žaludek se jí sevřel ješte víc. A po tvařích se jí kutaleli již známe slzy. Moc jí to bolelo. Určitě každý znáte pocit když vas milovaná osoba zradí, odejde, zklame. Jako to už plno zpěvaku či zpěvaček napsalo. Je to jako by vám lítali letadla v břiše. Motýlci by byli moc jemní nad tou bolestí.
Chtěla na vše zapomenout. Smrt by byla lepší, ale nemuže tu nechat naruta a ostaní lidi na kterých jí zaleželo. Jsou jako její rodina. Jediný co jí zase jen bylo. Odvratila pohled od okna. Nemělo cenu se hýbat. Třeba to přejde, když zustane takhle. Zavřela oči a čekala na zázrak. Po chvíli se tiše otevřelli dveře a vnich vešel naruto. Bohužel jako vždy až moc hlučný i když se nejspíš moc snažil být tichý. Za ním po špičkách šla Hinata s vodou a tacem.
"Myslíš že je v zhuru?" špitla.


"Jsem" odpověděla za naruta sakura a otevřela uplakané, červené oči.
"Skauro jsem rad že jsi v pořádku" řekl naruto a sednul si kní napostel.
"I já. Měla jsem o tebe strach. Na tady máš něco k jídlu a pití. Není toho moc. Naruto měl jít do kramu, ale čekáním až se probudíš na to zapoměl" střelila po něm probodavající pohled a položila tac na stoleček vedle postele. Natahla ruku aby zkontrolovala jestli nemá teplotu. Kdo ví co jí bylo když jí našli venku ležet.
"uf nic ti není" usmála se hinata a sedla si z druhé strany posletele k sakuře.
"Není?" zasmála se hystericky a znovu se spustil pláč. Naruto jí chytl za ruku. Hinata hladila po vlasech a se starostlivím pohledem se tázavě dívala na naruta.
" Copak se stalo Sakuro?" zeptal se a tisknul jí ruku.
"Sasuke.." vzykla.
"Co ti provedl?!" rozzuřil se naruto. Sakura neodpovídala. Ma mu to říct? Nechce už další sliby že ho přivede. Ne ted když Hinata čekala dítě. Ne ted když se měl stat brzo hokagem. Zničila by oboum sny. Možná i rodinu. Ale co mu ma říct? Neumí lhat. Ne jemu. Je to její nejlepší přítel. Člověk který tu vždy pro ní stál.
"Slib mi něco Naruto..." zašeptala a zadívala se mu doočí. Hinatě se sevřelo srdce. Zase? Sakuru měla ráda. Cítila se hrozně že je tak sobecká, ale nechce Naruta ztratit. Chce být sním. Proč po nem zas chce žadat takový věci.
"Ano co ti mám slíbit?" zeptal se.
"At se stalo či stane cokoliv. Je to mezi mnou a Sasukem. Žádam te abys mi slíbil že ho nechaš napokoji. At ti na něm zaleží jak chce. Nebudeš za ním chodit. Slibuješ?". Hinata měla ješte víc špatné svědomí. Na co to myslela? V duchu Sakuře děkovala.
"Co po mě žadaš nemužu slíbit" smutně se na ní zadíval a skonil hlavu.
"Naruto! Prosím! Slib mi to. Slib mi že se mezí nás nebudeš motat! Že at sme udělali nebo uděláme necháš to být! Slib mi to Naruto!" posadila se a važne se na něj dívala.
" Tentokrat je to mezi ním a mnou!" nalehala dál. Naruto si povzdychl.
"Slibuju" odpověděl a sakura ho děkovně objala.
"Děkuju Naruto. Děkuju za vše. Děkuju že jsi tu pro mě vždy byl. Děkuju. Ale jak sem řekla.. Je to mezi mnou a ním.." zadívala se z okna.
" Tentokrát musím to dokazat sama... Tentokrát me musí uznat!.. Tentokrát ho přivedu zpět sama!" řekla s odhodláním. Naruto neveřil. Sasuke zase odešel? Proč? Chtěl slib proušit, ale on je Naruto Uzumaki. Nikdy nebere slova zpět. To je jeho cesta ninji! A veděl že Sakura ma pravdu. Dokud jí Sasuke neuzná nikdy nebudou štastní.
"když budeš potřebovat pomoc Sakuro. Vždy jsme tu pro tebe" umála se Hinata.
"Jo přesně!" vztal Naruto. Sakura se citila líp. Tohle potřebovala. Vidět Naruta. Naruta který má vždy vuli a odhodlaní, sílu jít dal. Naruta který mění lidi. Chtěla mít stejnou energii jako on. Být stejně vesela at se deje cokoliv. Uživat si maličkostí.
Ale tentokrát to vše musí zvladnout sama. Tentokrát nesmí jen na každeho spolehat!
**
Dlouhou chvíli u Naruta zustala. Neměla sílu být sama. Když Naruto odešel trénovat, zustala sama s Hinatou a se všim se jí svěřila. Kdo by řekl že Hinata už není tak stydliva? Hodně se změnila. Je zní silná osoba. Bohužel po tom co zjistil Haiashi Hyuuga že Hinata je těhotná s Narutem, tak jí vyhodil. Ikdyž to pak litoval a chtěl aby se vratila. Hinata se v tu chvíli uměla postavit sama. Ted bydlí s Narutem a jsou oba štastní. Sakuře to až moc vracelo vzpomínky. Moc rada by chtěla zustat a dal si s Hinatou povídat. Ve všem se jí sveřit. Vždyt začinala být jako její sestra. Chtěla být jako Hinata, mět sílu se změnit. Ale nemohla se dál dívat jak jim jde vše podle snu. Je přeci jen člověk.
Když šla domů, celou cestu přemýšlela co budě dělat. Ma jít za Hokage? Tsunade jí naučila víc než dost. Ted je nazívana princeznou ona. A přsto to Sasukemu nestačí. Co má udělat aby ho znova získala. Naivní myšlení. Pořád tomu nemohla uveřit. Měla pocit že brzo bude zase vše dobrý. Aniž by si všimla došla na náměstí. Tolik vzpomínek. Třeba jak Naruto chodil na ramen. Jak jí Sasuke bral naproti do restaurace na knedlíčky. Jak při jarním festlivalu byli všichni spolu. Moc vzpomínek. Rozeběhla se domů. Už ví co bude dělat. Aby Sasukeho získala zpět, musí zesílit. Nevěděla kam pujde. Kdo jí pomůže. Ale věděla že tu zůstat nemůže. Za poslední roky tu se Sasukem dost prožily. Dost vzpomínek aby jí to rozptilovalo. Zbalila si zbraně. Vzala potřebné věci. Fotky kde byli všichni čtyři. Ona on, Naruto, Hinata. Stara fotka týmu 7 a i novou fotku Kakashiho týmu. Fotku její rodiny a snubní prstýnek. Sevřel se jí žaludek. Nebylo to ani 2 měsíce co jí Sasuke požádal o ruku. Bylo jí z toho smutno. Zbalila si poslední věci a vyšla z domu. Naposledy si dům prohlídla a v duchu žehnalasvojí rodině, omlouvala se za to co provede ale musí jít. Odcházela od Uchiha klanu, kde spolu bydleli. Šla směrem pryč z Konohy, cestou potkala tak znamou restauraci s ramenem kterou naruto miluje. Bylo pozdě a obchody byli zavřený. Plno lidi bylo doma a skoro všichni spaly. Šla cestou kterou poprvé odchazel Sasuke. Hlavou jí proběhli vzpomínky. Nakonec pochyby, které se snažila ignorovat a stat si za svým. Tu nezesílí. Tu jí nikdo s tímhle nepomůže. Tady Sasukeho nanejde. Došla až k hlavní braně. Otočila se směrem do vesnice. Polil jí smutek. Tady vždy se všichni setkavali na mise. Touhle branou odchazela milionkrat, ale tentokrat je to jiný. Tentokrat se nevratí. Ne bez Sasukeho. Otočila se a vyběhla branou pryč. V dáli na kopci se naposledy podívala na noční Konohu. Byla tak opuštená. Bez něho. Bez něho tu nechtěla mít domov. Utíkala daleko od Konohy. Měla pochybnosti. Ale nejduležitější pro ní byl cíl. Najít Sasukeho a přivést zpět. Zase...

Pokračovaní příšte...

snad se vam líbila :) plosím plosím smutně koukam ..komentař *.* ↓ Promin te za chyby:(
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Amis Rúd Amis Rúd | Web | 21. října 2012 v 18:43 | Reagovat

mě se to líbí :D už chci další dílek :)

2 tajja tajja | Web | 9. dubna 2013 v 16:12 | Reagovat

Tak dobře, když tak smutně koukáš.
Je to dobré, jen trochu zapracuj na těch hrubkách :)

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 20. září 2013 v 21:01 | Reagovat

nevím proč, ale Sasuke je u tebe vždy namyšlený frajírek, který Sakurou jen opovrhuje.
Tady je to dost zajímavé, vzhledem k tomu, že jim to asi dobře klapalo a nyní ji opustil? Zvláštní. Napiš pokračování, chtěla bych vědět proč :-)

4 Teako Teako | 2. února 2014 v 13:10 | Reagovat

Woow toto to je bomba chcu dakší plosíím :))

5 Misao Misao | Web | 26. listopadu 2015 v 11:23 | Reagovat

Viem, že uť som jak pokazená gramoplatňa ale, budeš pokračovať aj s touto poviedkou?? Je skvelááá!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama