Dívčí válka: Díl osmý

22. dubna 2013 v 19:57 | Zoe |  Dívčí válka
Tak je zas krátky :) ale snad se vám bude líbit. Měla bych přidat upozornění :D povídka je určena pro lidi 15 nejlepe 18+ ale vy to stejnak nedodržuejete tak co :D krásné čtení:D prosím o komentáře :)Jak jsem si myslela. Reputace Nejiho je pravdivá. Naruto se nakonec rozhodl svléknout. Sasuke mi ale zase zakryl oči a já nic neviděla. Zase! Slyšela jsem smích.
"Takže jsem měl pravdu" zamumlal Sai. Sasuke se začal smát. Kdybych ho tak nemilovala, tak bych ho teď nejradši praštila. Já chci taky něco vidět!
"Ale nemůžu" zabručela jsem.
"Co?" zeptal se Sasuke.
"Nic!" zabručela jsem znova. Sasuke mi už konečně oči odkryl, protože se už Naruto oblíkl i všichni ostatní.

Grrr stejnak jsem nic neviděla. Nejspíš už bylo hodně hodin, protože na nás klepala sousedka, abychom to ztišili. Všichni se radši odebrali domů, abych neměla průšvih. Byla jsem ta nejšťastnější na světě, protože v tu noc jsem získala další kamarády. Někdy to musíme zopakovat. Když odešli, pomohl mi Sasuke uklízet bordel, co tu po nich zbyl. Byl fakt nemožný. Vsadím se, že doma ještě ani neuklízel. Ale bylo dojemné, jak se kvůli mně snažil, abych na to nebyla sama. I když uklízí, je sprostě sexy. Zčervenala jsem, protože moje myšlenky směřovali jen okolo jeho ďábelského těla. A teď, když jsem tu sami, Hmmm. Nevím, jak dlouho se udržím v klidu. Sundal si tričko! On mě chce snad zabít! Uličnicky se na mě podíval a já radši odvrátila zrak. Konečně jsme měli hotovo a mohli si v klidu odpočinout. Lehla jsem si na svoji postel, zatímco se Sasuke díval na moje fotky. Viseli nad stolem na stěně. Pořád byl bez trička! Ach to jeho vypracovaný tělo!
"Tady jsi roztomilá!" ukázal na fotku, kde jsem byla v kostýmu víly. Jo tak ta se mi zrovna nelíbila, ale byla jsem na ní s Hinatou a Ino, tak jsem si ji nechala. Bylo nám šest. Měla jsem jen pár fotek, jedna z nich byla moje a Sasukeho na dovolené.
"Co chceš teď dělat?" usmál se na mě rošťácký. Byl takový hravý, sice nadržený, ale tohohle Sasukeho jsem obzvlášť měla ráda.
"Nevím" odsekla jsem jakoby podrážděně. Je mi jasné co chce dělat. Pokračovat tam, kde jsme skončili.
"Já ale jo" zamumlal a šel ke mně. Lehl si na mě. Nemohla jsem se pohnout, ale ani jsem nechtěla. Cítila jsem to vzrušení mezi námi a chtěla víc. Chtěla jsem ho. Moc jsem ho chtěla. Pohladil mě po vlasech a díval se mi přitom do očí. Bylo v nich tolik lásky, touhy.
"Miluju tě" zašeptal.
"Miluju tě" opáčila jsem a nadzvedla se pro polibek. Líbal mě tak vášnivě, až jsem se bála, že touhou exploduji, jako bomba. Vzrušení mezi námi houstlo. Sundal mi oblečení. Sedl si na mě obkročmo a prohlížel si mě.
"Jsi krásná" řekl a sklonil se k mému krku. Jemně mě do něj kousl. Zasténala jsem. Vzrušovalo mě to. Začala mě líbat na krku. Snažila jsem se nevzdychat, ale on je prostě v tomhle boží. Ví kde mě políbit, pohladit, nebo se jen dotknout.
"Sasuke" zasténala jsem, když mi stiskl mezi zuby jemně ušní lalůček. Začal ho jemně sát. Bylo to tak příjemné, vzrušivé. Jeho dech jsem cítila na krku. Měla jsem z něj husí kůži po celém těle. Znova se mi začal věnovat krku a pomalu sjížděl níž. Pohladil mě po jednom i druhém prsu. Znova jsem zasténala. Bože! On je prostě dokonalý ve všem. Existuje něco, co on nedokáže? Jeho polibky, doteky mě na kůži přímo pálily. Olízl mi bradavku, ta se hned dala do pozoru. Druhou samozřejmě nenechal na pospas a taky ji olízl. Bylo to tak krásný vzrušivý.
"Chci tě" zalapal po dechu a vrátil se k mým rtů. Divoce jsme se líbali, jako by to mělo být naposledy, co jsme takhle spolu. Chytl mě za boky a jemně je stiskl. Trošku to zabolelo, ale bolest se proměnila v slast a já zjistila, že mě to vlastně vzrušilo ještě víc. Chci ho! Hned teď! Jeho tělo, jeho rty, jeho, jen jeho. On je ten koho miluju. On je ten s kým chci strávit zbytek života.
"Vem si mě!" nevydržela jsem to pod náporem vzrušení. Vítězně se usmál. Tohle bylo poprvé, co jsem mu to řekla. Vrátil se k mým prsům, se kterýma si ještě chvíli hrál. Doháněl mě k šílenství.
"Prosím! Sasuke!" žadonila jsem, ale on to ignoroval. Políbil mě mezi ně a pomalu něžnými, vzrušivými, teplými polibky mě líbal níž a níž. Ach! Tohle nezvládám!
"Sasuke!" zaprosila jsem. Usmál se. Ten hajzl si to užíval! Roztáhl mi jemně nohy. Už jsem si myslela, že konečně moje žádost bude vyslyšena, ale on se vrátil k mým rtům. Políbil mě. Vložil do jeho hry i jazyk. Cítila jsem, jak krouží kolem mého. Objala jsem ho kolem krku, ale on moje ruce chytl a dál je k sobě.
"Ne" šibalsky se usmál. Nechápala jsem, co chce dělat, ale bylo mi to fakt jedno, hlavně ať ukojí touhu po něm. Jemně mi stiskl dolní ret mezi zuby. Zasténala jsem a on zalapal po dechu. Jeho to vzrušovalo víc jak mě. Ani jsem si nevšimla, že je taky nahý. Přimáčkl mi ruce k posteli a pomalu do mě vnikl. Zalapala jsem po dechu a on taky. Tohle bylo to, co jsem chtěla celou dobu. Začal se ve mně pohybovat, ale ruce mi nespouštěl. Cítila jsem, že každou chvíli vyvrcholím. Najednou zpomalil. Mále jsem byla! A on přestal!
"Ještě ne lásko" zašeptal a políbil mě. Znova nasadil minulé tempo a znova po chvíli zpomalil. Mě tak doháněl k šílenství.
"Sasuke!" vykřikla jsem. Zalapal po dechu a svoje tempo přestal měnit, dokud jsme oba nevyvrcholili. Cítila jsem jeho zpocené, vysílené tělo. Bylo těžké ale mě to bylo jedno. Po chvíli ze mě slezl. Políbil mě na rty. Polibek byl něžný a plný lásky. Cítila jsem únavu. Oči se mi pomalu zavírali. Přivinul si mě ke svému nahému tělu a oba jsme hned usnuly.
Poprvé jsem ráno vstala dřív, jak Sasuke. Šla jsem nám udělat lívance. Doufám, že mu budou chutnat. U něj jsme jedli spíš jen míchaná vajíčka a já měla chuť na nějakou tu změnu. V kuchyni to začínalo vonět. Snídaně byla skoro hotová.
"Hmmm krásně to voní" poznamenal Sasuke opřený o rám dveří. Měl na sobě jen trenky, určitě značkový. Vlasy měl rozcuchané. Bože! On je prostě bůh a tečka. Rozplývala jsem se nad jeho krásou a málem na poslední lívance zapomněla. Prostřela jsem náš malý stůl v jídelně vedle kuchyně. Sasuke mě najednou objal kolem mého těla.
"To mě ani po ránu nepozdravíš?" zeptal se svůdně. Vzal mi talíře z rukou a položil je na sůl kus od nás. Chytl mě za boky a vyhoupl mě na ten sůl. Zčervenala jsem. Chytl moji bradu a sklonil se k polibku. Sakra! On mě prostě nepřestane dostávat! Obtočila jsem si kolem jeho těla nohy. Víc se ke mně přitisknul.
"Dobré ráno" pozdravila jsem chraplavě.
"Dobré" políbil mě na čelo. Krásně se usmál. Stát teď na zemi, tak se mi podlomí kolena. Pustil mě a já mohla pokračovat v přípravě snídaně.
"Co teď?" zeptala jsem se, když jsme se nasnídali.
"Sprcha?" zašklebil se tím svým sexy dráždivým úsměvem. Byla jsem z něj celá v rozpacích. Ještě nedávno, jsem si myslela, jak jsem se na něj zvykla, ale tenhle kluk prostě umí lidi jen a jen překvapovat.
"Jasně, ale co potom?" zeptala jsem se s narudlými tvářemi.
"Nevím to mi pověz ty" chytl mě za ruku, kterou mi něžně políbil. Chvíli jsem usilovně přemýšlela, co bychom mohli podniknout, ale šlo to těžce. Propaloval mě svým hladovým pohledem.
"Co kdybychom o tom přemýšleli ve sprše?" navrhla jsem a vyplázla na něj jazyk.
"Takže ty na mě budeš vyplazovat jazyk jo?" usmál se svým rošťáckým úsměvem, kterým mě obdařoval poslední dobou často, ale nestěžuji si. Miluju jeho úsměvy. Najednou se ve mně probudila hravá nálada a já před ním začala utíkat do sprchy. Sasuke hned za mnou běžel. Chytl mě, ale dřív než jsem stačila otevřít dveře. Přišpendlil mě ke zdi a tvrdě mě políbil na rty. Znova po mě toužil. On je prostě nenasytný. Vlezly jsme si oba do sprchy, kde jsme se líbali a dotýkali pod teplou vodou. Bylo příjemné si takhle ráno užívat se svým milovaným. Navzájem jsme se namydlili, sice jsem byla rudá, jako rajče, když jsem měla umývat jeho, hlavně tam dole. Sasuke se na mě povzbudivě usmál a já ho teda umyla. Na tenhle zážitek, jen tak nezapomenu! Utírala jsem si své suché vlasy do ruční, když v tom zazvonil můj mobil. Sasuke mi ho podal do ruky. Přijala jsem hovor.
"Sakura Haruno?" zeptal se neznámý hlas s divným přízvukem. Bylo to divné, protože číslo bylo mojí mámy.
"Ano prosím kdo je u telefonu" zeptala jsem se nechápavě. Kdo by mi volal z jejího mobilu?
"Tady francouzská policie" ozval se ženský hlas.
"Co se děje?" hlas se mi otřásl. Sasuke na mě s obavou zíral.
"Jde o vaše rodiče" oznámil mi až příliš smutný hlas. Srdce mi začalo rychle tlouct, jako o závod. Měla jsem obrovský strach. Cítila jsem se, jako bych každou chvíli měla dopadnout. Něco nehraje! To není sranda. Něco je špatně a já měla zlou předtuchu. Cítila jsem svoje slzy v očích a čekala, co mi policajtka řekne.
"Měli autonehodu. Nepřežili to" to bylo poslední, co jsem slyšela. Vše kolem bylo najednou tlumené. Cítila jsem, jak se mi podlamují kolena. Sasuke mě chytl. Začala jsem plakat. Něco mi říkal, ale já nedokázala určit co. Moji milovaný rodiče jsou mrtvý…
Pokračování příště
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Viola Viola | Web | 22. dubna 2013 v 21:16 | Reagovat

Uááá bomba!!! Chúďa Sakura .. Aspoň že má Sasukeho ... oh je mi jej ľúto :-( ... Som zvedavá čo vymyslíš ďalej :-D

2 Zoe Zoe | Web | 22. dubna 2013 v 21:18 | Reagovat

přemýšlím jestli je nepozabíjet všechny :D ale uvidíme podle ankety :D a ty nečti a šup psaát další díl svojí povídky !!

3 Aki Aki | Web | 23. dubna 2013 v 7:00 | Reagovat

výborni diel mám rada erro-scenky.Chúdatko Sakura je z nej sirota len dúfam že ju teraz Sasuke neopustí.

4 Viola Viola | Web | 26. dubna 2013 v 16:47 | Reagovat

:D zabiť všetkých no to snáď nie! :D .. ok ok už bežím n.n ale to sa nedá si to tu nečítať ^^

5 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 2. února 2014 v 21:22 | Reagovat

ten koniec..nieee :( chudák sak :( to je hrozné :(

6 Misao Misao | Web | 24. listopadu 2015 v 13:25 | Reagovat

Pane Bože nie!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama