Dívčí válka: Díl sedmý

21. dubna 2013 v 15:22 | Zoe |  Dívčí válka
No tak tenhle díl bude kratší:( dneska nemám nějak náladu na nic a už vůbec žádné nápady. No snad vám to bude stačit:) omlouvám se za chyby.
PS: dnska ten special asi nebude :( do konce týdne ho sem ale přidám, tak se těžte :)


Jdou to dva dny od incidentu s Karin. Vyprávěla jsem vše Ino, která stála při mně. Dokonce se i Hinata, která je vždy na každého milá, se rozhodla nám pomoc a zničit Karin. Rozhodla jsem se vytvořit club.
"Klub odložených holek?" navrhl Sai. Pako. Měl nám namalovat inzerát a tak s námi někdy trávil čas.
"Idiote!" byl fakt na ránu. Do nedávna jsem si myslela, že Ino má dobrý v kus na kluky, ale tentokrát fakt ulítla. Sice byl hezký a podobný Sasukemu, ale byl to magor.


"Víte co kašlem na club. Zničíme ji pěkné po staru" řekla jsem po dnu plném uvažování. Za chvíli jsem se měla sejít se Sasukem. Už jsem vážně na tohle přestávala mít náladu.
"OK. Ale co podnikneme?" zpanikařila jako vždy Hinata. Bála se, že budeme na Karin i přesto všechno co nám udělala hrubý. Čistá jako lilie.
"Jednoduše! Ino ty zjisti její rozvrh. Hinato, ty najdi všechny informace o její rodině a já jdu zjistit co přes den děla, když není ve škole" rozkázala jsem.
"Jak to chceš udělat?" chytračila, Temari, která se s námi poslední dobou začala hodně bavit.
"Diář" přechytračila jsem ji.
"Jasně a jak ho získáš?" pokračovala dál v chytračení. To mi nedošlo. Za pár minut měl na mě Sasuke čekat před školou. Je čas tohle zasedání pro dnešek ukončit.
"Jednoduše. Jen musíme vymyslet plán, ale to necháme na zítřek. Sasuke na mě už asi čeká. Tak se mějte!"
"Ahoj" ozvali se a já od nich odešla.
Jasně že už na mě před školou čekal, chodí na naše schůzky až moc brzo a pak mi nadává, že jdu pozdě. Měl na sobě tmavé džíny a bílé triko. V ruce držel černou mikinu, protože už začínala být docela i zima. U nohou měl položenou sortovní tašku. Hrozně mu to slušelo. Byl prostě sexy. I kdyby si měl vzít jen pytel, vypadal by v něm fakt dobře.
"Ahoj" pozdravila jsem ho a políbila. Chodíme spolu už pár měsíců a jeho polibky, jsou ještě krásnější než dřív.
"Ahoj" vydechl po dlouhém polibku.
"Jdeme?" navrhla jsem. Dneska moji rodiče měli odjet na pár dní pryč. Táta dostal v práci volno, tak vzal mámu na menší dovolenou, takže jsem byla sama doma. Když jsme to řekla Sasukemu, šel ze školy o něco dřív, aby si zabalil věci. Rodičům řekl, že jde spát k jednomu kamarádovi.
"Jo" jeho nadšení mě překvapovalo. On mě prostě nikdy nepřestane překvapovat.
Skoro před našim barákem jsme se rozdělili a já se šla s rodiči rozloučit. Kdyby jen věděli, že chce Sasuke u nás spát, nikam by neodjeli, aby mě před ním hlídali. I když to už jsem dávno nepotřebovala.
"Mam vás ráda" objala jsem je. Nerada se s někým loučím, ale už jsme se těšila, až vypadnou. Vím, jsem zlá, ale co byste dělali vy, když na vás za rohem čeká sexy idol školy? A to nezmiňuju, že je třeba nadržený.
"My tebe taky drahoušku" opáčila mamka. Vypadala taky, že se mě už chce co nejdřív zbavit. Podala mi seznam věcí, co nedělat, co musím udělat a co můžu dělat, pak nesedla do nastartovaného auta. Táta ještě několikrát zatroubil na rozloučenou a nakonec odjeli. Jo 4 dny jen já a Sasuke! Muhehehe!
"Vzduch čistý" řekla jsem a on vyšel z poza rohu. Na tváři měl rošťácký úsměv. Miluju jeho úsměvy.
Otevřela jsem dveře. Vyšli jsme dovnitř. Šla jsem rovnou do kuchyně pro džus a skleny, mezitím si Sasuke odložil věci a šel do mého pokoje. Když jsem přišla za ním, tlačil rukami o matraci postele.
"Co děláš?" zeptala jsem se ho. Rychle se od postele odtáhl a červenými tvářemi se na mě podíval, jakoby nic. Jasně zkoušel, co ta postel vydrží. Je stará a mála, ale dva lidi si tam v pohodě lehneme. Sice nebudeme mít takovou pohodu, jako na Sasukeho posteli, ale musí to vydržet, nedá se nic dělat. Přišel ke mně blíž a sebral mi tác s pitím z ruky, který pak položil na stůl. Chytl mě za ruku a přitáhl si mě blíž. Viděla jsem na něj, jak zase po mě touží, nadrženec jeden. Políbil mě na rty a pak mě začala líbat na krku. Zasténala jsem, protože on ví přesně kde mě líbat.
"Počkej" snažila jsem se ho zastavit, ale šlo to těžce. On je prostě neodolatelný.
"Máme na to skoro celý týden, nepospíchej tolik" zašeptala jsem, ale on dělal jako že to nevnímá. Byla jsem mu za to vděčná, protože i já po něm hodně toužila. Tohle bude poprvé, co se budeme milovat u mě doma, na mé posteli. Položil mě na postel, kde mě nepřestával líbat na krku. Sundal mi tričko a líbal mě čím dál tím níž. V tom zazvonil zvonek u dveří. Že by se rodiče vrátili? Oblíkla jsem si tričko. Pohltila nás oba panika. Jestli ho tu rodiče nachytají, zakážou mi ho. Strčila jsem Sasukeho i s jeho věcmi do skříně a běžela otevřít celá udýchaná dveře. Chvíli jsem se před zrcadlem uklidňovala, než jsem otevřela.
"Čau" pozdravil, vysmátý Naruto. Idiot. Vždycky musí přijít v nevhodnou chvíli.
"Je to jen Naruto!" zařvala jsem do domu, kde jsem pak uslyšela otevření skříně.
"Slyšeli jsme, že máš pryč rodiče Sakuro, tak co bychom ty, já, Hinata a Sasuke a dalších pár lidiček co pozveš, si udělali menší večírek?" Usmál se. Měla jsem mu chuť prásknout dveře přes obličej.
"Ahoj Hin" usmála jsem se na ni. Dívala provinile do země.
"Pojdete dál" pozvala jsem je a vydala se do kuchyně pro občerstvení. Ani ne za hodinu přišli další lidi, a mala sešlost se rozpoutala ve větší party. Jestli to rodiče zjistí, určitě mě zabijou, ale vypadalo to, že se lidi dobře baví, a docela se uměli i chovat. Nic nerozbíjeli, slušně seděli a povídali si.
"Co takhle flašku?" navrhla Ino a já ji probodávala pohledem. Nechtěla jsem se líbat s nikým jiným než se Sasukem, natož vidět Sasukeho jak se líbe s jinou.
"My nehrajeme" řekl Sasuke chladně a přitáhl si mě blíž. S tím jsem počítala.

Hráli Hinata, donucená Inou, Naruto, Sai i Ino, Tenten, Neji, Shikamaru, Temari, Kankurou, i když nevím kdo ho pozval, ale asi přišel s Temari, Lee, Kiba. Já, Sasuke a Shino jsme se jen dívali. Choji jedl brambůrky, tak se o nějakou hru ani nezajímal. Lee otočil flaškou, která ukázala na Saie.
"Otázka nebo úkol?" zazubil se Lee.
"Úkol" odpověděl Sai, Ino sedící naproti němu zčervenala, protože si myslela, že Lee mu rozkáže, aby ji políbil, ale Lee mu dal jiný úkol.
"Utíkej tři kolečka kolem Sakury baráku. Ale pozor! Jen ve spodním prádle! Pokud dělat úkol nechceš, dej fant." Zubil se ještě víc. Tahle zábava bude hodně zajímavá. Sai si sundal tričko i džíny. Sasuke mi automaticky zakryl oči, abych nic neviděla. Slyšela jsem jen, jak skandují a otevíraní dveří. Po chvíli si Sai vrátil, znova se oblíkl. Hra takhle dál pokračovala. Naruto a Sai měli na sobě už jen trenky, chudáci to schytali nejvíc. Donesla jsem jim deku, kterou si dali přes nohy. Kiba měl na sobě ještě džíny. Ino byla skoro celá oblečená, nechávala si spíš jen klást otázky, na které vždy odpověděla. Hinata měla sundaný snad jen silonky. Myslím, že měli strach z Nejiho, tak ji nedávali záludné otázky ani úkoly. Temari seděla jen v podprsence a kalhotkách. Nějak se před kulkami nestyděla. Tenten měla sundané jen všechny prstýnky a těch bylo fakt honě. Chytrá holka. Shikamaru byl celý oblečený, až na mikinu. Neji měl sundaný kalhoty a rozepnutou košili. Flaška se znova otočila a ukázala na Naruta.
"To není možný" zaklel. Začala jsem se smát. Ten kluk má prostě smůlu, i když dobře mu tak! Muhehehe!
"úkol nebo otázka?" zeptal se pobaveně Kiba.
"úkol" odpověděl ne velmi dobře Naruto. Ten kluk je fakt blb. Kiba chvíli přemýšlel, ale pak se zazubil.
"Sáhni Hinatě na prsa" řekl a všichni jsme se začali dusit. Naruto chvíli přemýšlel, alespoň dělal, že přemýšlí a pak se začal k Hinatě, která byla v rozpacích přibližovat.
"Sáhni na ní a urazím ti ruce Uzumaki!" zaječel Neji.
"Jenže jestli to neudělám, tak budu muset dát fant." Namítl Naruto. Čekalo ho velmi nepříjemné rozhodnutí. Sáhnou své milé na prsa nebo sundat trenky?


Pokračování příště
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aki Aki | Web | 22. dubna 2013 v 6:57 | Reagovat

Výborne veľmi dobre som sa pobavila na tomto dieliku. Tak Naruto čo spravíš? :-D

2 Viola Viola | Web | 22. dubna 2013 v 20:41 | Reagovat

xDDD hahaha Neji je taký rozkošný keď sa snaží ochrániť svoju sesternicu :33 no nie!! Rozkošný!!! :D Tento diel bol super! Veľmi som sa pobavila n.n

3 Misao Misao | Web | 24. listopadu 2015 v 13:20 | Reagovat

Super! Jááááj nemám čas písať komentáre, musím rýchlo na ďalší diel aby som vedela, čo Naruto spraví!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama