Ten druhý: Díl druhý

28. dubna 2013 v 18:03 | Zoe |  Ten druhý
Dneska přidám i další díl, pač nevím, kdy se ke psaní zase dostanu. Přijede mi na týden kluk a on neví, že bloguju (myslím). Ví že koukám na Naruta atd, ale neví, že píšu povídky zrovna o tom :D (zase myslím). Kdo ví co děla na mým pc, když spím :D. Sice ví, že mam nějaký blog, ale neví jaký ( zase myslím). neřekla jsem mu to aby nežárlil na postavy :D. No tak se zatím mějte :) pokusím se tu něco přidávat i psát, ale uvidíme no :)
Snad se vám díl bude líbit. Omlouvám se za chyby, ale mam menší válku s mým Wordem. Zatím to je nerozhodně tak mi fanděte :D

'PS: Děkuju Viol a Aki i dalším za vaše komentáře. Díky vám mam chuť psát dál. Jste moje podpora holky :PTeď k povídce:

Oba stáli před naším stolem. Sasuke se samolibě usmíval. Ta holka se na mě znechuceně dívala. Asi nebyla zrovna šťastná, že tu teď před námi stojí, místo toho, aby spolu večeřeli a on jí žvatlal sladký nesmysly, kvůli kterým b se s ním vyspala a přesto že by ji slíbil, že ji zavolá či navštíví tak to nikdy nedodělá a ona jako každá naivní holka tajně doufá, že ona je pro něj ta pravá.


"Můžeme si přisednout?" usmál se na nás a opřel rukou o židli.
"Jo klidně" odpověděl nic netušící Naruto. Nikomu jsem zatím neřekla, že Sasukeho už od malička miluju. Oba si sedly na volné židle. Ta holka si zoufale povzdechla. Určitě nečekala, že jim budeme dělat společnost při jejich rande, což jsem ani já nečekala. Chtěla jsem strávit s Narutem pěkný večer. Tohle bude velmi zajímavá večeře.
"Tohle je Elea" ukázal na tu holku, jenže já nemohla spustit zrak z jeho očí, které mě hypnotizovali.
"Rád tě poznávám" potřásl si s ní ruku Naruto a to mě hned probralo. Nechápala jsem proč, ale vadilo mi, že se s ní baví a už vůbec jsem nechtěla, aby se ho dotýkala.
"Taky tě ráda poznávám" řekla jsem až moc ironicky. No snad si toho nikdo nevšiml. Sasuke se na mě díval pohledem, pod kterým jsem se cítila nahá. On mě přímo svlíkal očima!
"Dneska jste nějaký odhákli ne? Na to že to je jen přátelská večeře pátrací" řekl jen tak ledabaje a četl si v jídelním lístku. Schválně zdůraznil slovo přátelská.
"No my…" nedořekl Naruto, protože jsem mu hned do toho skočila.
"Máme rande Sasuke" usmála jsem se na něj tím nejhezčím úsměvem, jaký jsem zvládla.
"Tak to pardon že vás ruším, ale myslel jsem, že by bylo pěkné po večeřet jako tým" zatvářil se kysele. On je tak arogantní, že se divím, že ho ještě jeho nafoukanost nedostala do nebe.
"To je dobrý" snažila jsem se být milá, ale začínal mě štvát. Srdce mi bušilo, jako o závod.
"No my stejnak jsem vid Elo?" chytl dívku za ruku a odtáhl ji z restaurace pryč. Úlevou jsem si oddychla.
"Konečně klid" zašeptala jsem.
"Ty ho nesnášíš vid?" zeptal se Naruto. Na tváři měl výraz, očekávaní. Nenávidím? Ano nenávidím Sasukeho, ale zároveň ho miluju.
"Ne že bych ho nesnášela, jen nemám ráda jeho ego" odpověděla jsem pravdivě. Ano jeho namyšlené, arogantní, provokativní vysoké Ego až do nebe vážně nenávidím. Myslí si, jak každou dostane do postele.
"Nemluvme o něm. Co si dáš?" zeptala jsem se když Naruto nemluvil. Najednou mu oči zářili. Jasně málem jsem zapomněla, jak on jídlo miluje.
"No mají tu i rámen. Sice nebude dobrý jako Ichiraku, ale můžu ho zkusit." Zářil jako slunce, když o rámenu mluvil. Položila jsem jídelní lístek a vstala. Nechápavě se na mě díval.
"stalo se něco?" zeptal se se strachem, že něco provedl.
"Ne neboj, jen mě napadlo, že bychom si měli dát pořádný rámen ne?" usmála jsem se na něj. Vyskočil na nohy. Tohle byl ten můj dětinský Naruto. Toho jsem taky měla ráda, jen někdy mi vážně lezl na nervy.
"Vážně Sakuro?" vykřikl radostně a už stál najednou u dveří. Jak se tam tak rychle dostal? Musela jsem se zasmát. Tohle jsou okamžiky, kdy on dokáže pozvednout všem náladu.
Sedli jsme si do Ichiriku a objednali si rámeny. Naruto jich snědl snad tři. Já byla plná po půlce jednoho. Zajímalo by mě, kam se ty rameny u něj ztrácí, protože je hubený a vypracovaný. Heh zase myslím na jeho tělo. Sakra! Cítila jsem, jak pomalu začínám červenat. Naruto mě doprovodil až před můj dům.
"Děkuju za krásný večer" chytl mě za ruku, kterou mi jako gentleman políbil.
"I já děkuju" zachichotala jsem se. Naruto si mě přitáhl do náruče a jemně mě políbil na rty. Cítila jsem se s ním dobře. Začal mě líbat vášnivěji a vášnivěji. Zabořil ruce do mých vlasů. Sotva jsem se ho držela, abych nespadla.
"Ach Sakuro" zasténal mi tiše do ucha.
" Přivádíš mě k šílnství" opřel si čelo o mé. To bylo to nejhezčí, co mi kdy nějaký kluk řekl, a já neměla chuť začít zdrhat, jako o život. Jasně že nebyl jediný kluk, co mi kdy vyznal lásku, nebo mě někam zval, ale tohle bylo poprvé, co se mi z toho nechtělo zvracet. Přitiskla jsem se k němu blíž a chytla se ho kolem krku. Začala jsem ho líbat. Hladil mě po zádech. Bylo to příjemné a vzrušující. Toužila jsem po něm. Rukami sklouzl níž, přes mé boky až k zadku. Ach.
"Naruto" zašeptala jsem. Na nic už nečekal, vzal mě do náruče a vešel semnou do mého domu, kde jsme spolu strávili noc plnou vášně.

Mezitím Sasuke:

"Máš oči, jako hvězdy" řekl jsem jí. Cítil jsem, jak se zachvěla. Pohladil jsem ji po tváři. Viděl jsem, jak po mě touží a to mi dělalo nesmírnou radost. Nemohl jsem se dočkat, až v ní budu, ale chtěl jsem to ještě chvíli prodlužovat, aby si to nedomyslela. Když si bude myslet, že k ní taky něco cítím, určitě mi dá.
"Miluju tě" zašeptala a to byl můj signál. Strhl jsem z ní její oblečení a položil ji na svou postel.
"Poč…" nestačila ani do říct a už jsem byl v ní. Cítil jsem jak je vlhká. Začal jsem se pohybovat. Nepřestával jsem, dokud jsme nevyvrcholili.
"Bože! Ta legenda je pravdivá?" těžce oddychovala vedle mě.
"Jaká?" sotva jsem popadal dech. To už jsem legendou? Hmmm.
"Milovník žen. Sasuke Uchiha" zasmála se.
"To víš, jsem vážně dobrý" mrkl jsem na ni a políbil ji. Polibek za moc nestál. Nijak extra mě nepřitahovala, ale byla jedna z mála, co jsem ještě neměl. Musel jsem se pro sebe usmát. Další jméno na mém sezamu. Bylo jich nejméně už 30.
"Dobrou" popřál jsem a otočil se na bok zády k ní.
"Dobrou" řekla zklamaně. Nejspíš očekávala víc, ale to mi bylo vážně fuk. Která další naivní a pěkná holka bude na mém seznamu? Že by ta otravná blondýna Ino? Hlavou mi zaznělo jediné jméno. Sakura Haruno. Musím uznat, že je pěkná. Má pěknou postavu a je celkem přitažlivá. No zítra to na ni zkusím a uvidíme. Určitě jsem o dost lepší než ten tupec Naruto. Ted je to kdo z koho a já ji do té postele dostanu. Po určení svého cíle jsem usnul. Těž se Sakuro!


Ráno jsem se probudila v Narutovi náruči. Bylo mi hrozné vedro. Nemohla jsem se vymanit z jeho sevření. Spokojeně oddychoval. Je jak andílek. Nevinný a zranitelný.
"miluju…" zašeptal. Srdce se mi rozbušilo. On mě miluje? Byla jsem šťastná, ale zároveň i zklamaná, protože mu zatím lásku nedokážu opětovat. Toužím po něm, ale to není z láska, bohužel. Nechtěla jsem mu ubližovat.
"rámen" zamumlal. Si děla srandu? On mluvil o rámenu? Pako! Měla jsem chuť ho pořádné praštit. Já si zbytečně dělám naděje, že mě miluje a on přitom sní o rámenu? Chytla jsem ho za nos a silněji zatáhla. Vykřikl bolestí. Pustil mě. Vyskočila jsem na nohy.
"Co jsem udělal?" zeptal se překvapeně a mnul si přitom svůj nos. Nejspíš jsem mu ho možná zlomila, ale to mu patři. Najednou se na mě provokativně podíval a zhlédnul moje tělo od shora, až dolů. Až teď mi došlo, že jsem nahá. Chytla jsem peřinu, na které ležel. Prudce jsem za ní zatáhla, až vyletěl z postele na zem a obalila se jí kolem těla. Já mu dám koukat se na mě! Prohlídla jsem si jeho. Má tak úžasný tělo! Ehhh. Cítila jsem, jak červenám. Vstal pomalu ze země. Takže jsem viděla úplně všechno. Já se můžu dívat hehe.
"Co kdybys mě příště políbila, až mě budeš probouzet a řekla třeba: Naruto broučku vstávej. Nemusíš mě hned chytat za nos, málem mi ho zlomit, pak mě shodit z postele." Dělal, že trucuje.
"Ale jestli chceš něco chytat, tak mě něco napadá" zazubil se. Došlo mi co tím myslí. Vzala jsem polštář, který spadl s ním a vší silou mu ho hodila do obličeje.
"Pako!" naštvaná, červená a v rozpacích jsem se vydala umýt. Dala jsem si teplou sprchu. Z jedné části mého já, jsem chtěla, aby Naruto, jako že nenápadně za mnou přišel, ale druhá část to zamítala. Za ten rámen na něj kašlu! Žádné společné koupání, sprchování a další podobný věci. I když lepit se na jeho vypracovanou hruď i ve sprše by nebylo zas tak špatný. Honem jsem tyhle myšlenky rozehnala. Ne! Musí si to zasloužit!

Oba jsme se rychle nasnídali a vyšli ven. Měla jsem namířeno za Inou. Musela jsem ji o tom všem říct a potřebovala se někomu svěřit. Ino je má kámoška, ta mě ráda poslechne. Hlavně když jde o sex. A když myslím sex s Narutem tak parádní!
"Naruto!" pípla za námi Hinata. Naruto mě rychle pustil. Domluvili jsme se, že zatím o tom nikomu neřekneme, abychom měli od nich klid a nemuseli poslouchat jejich keci. Doufala jsem, že si toho nevšimla, ale ta byla tak zaneprázdněná Narutem, že jsem si byla už jistá, že ne.
"Máš jít za Tsunade" sotva popadala dech. Viděla jsem jak znova červená.
"Dobře." Zazubil se. On měl mise rád. Nikdy nevydržel v Konoze dlouho.
"A já?" zeptala jsem se. Vždycky jsem chodila s Narutem na mise.
"Ty taky" řekla, jako by si mě všimla až teď. To je od ní Milé.

Šli jsme mlčky všichni tři do Tsunadiný kanceláře. Seděla za stolem a popíjela saké.
"Volala jste?" zeptala jsem se.
"Ano. Naruto, Hinata a Kiba pod velením Shina máte misi!" řekla pevným hlasem a podala jim instrukce.
"A já?" nemohla jsem uvěřit, že má misi s Hinatou beze mě. V hrudi mě hlodala žárlivost. Ona ho miluje a já jsem tak sobecká. Lásku mu nemůžu nikdy dát, ale ona ano, tak proč se ho nemůžu jednoduše vzdát? S Hinatou by se měl líp. Je milá, klidná, nápomocná. Mam ji ráda, i když poslední dobou na ni docela začínám žárlit. Je až moc pěkná. Rozdíl mezi námi dvěma? Ona má křivky já tolik ne. Její obrovský prsa v klidu srovnají moje se zemí. Sakra!
"Tebe potřebuju tady. Včera se vrátil tým Gai. Tenten je na tom hodně špatně. Musíš mi pomoct s operací, a to co nejdřív!"
"Ano" záchrana mého blízkého člověka, kamarádky, byla důležitější než pár dnů sexu někde ve stanu na misi.
"Můžete jít. Sakuro ty běž hned od nemocnice a vše připrav. Do hodiny jsem u tebe" oznámila. Ona chce provádět operaci, ale popíjí saké. Nikdy mě nepřestane překvapovat. Ozvalo se zaklepání na dveře. Vešla Shizune a za ní Sasuke. Samolibě se na mě usmál.
"Ahoj" pozdravil nás. Snažila jsem se ho ignorovat. Šlo by to lehce, kdyby nebyl tak přitažlivý!
"Co tu chceš?" vyštěkla na něj. Ne že by ho neměla ráda, ale Shizune ji začala brát saké ze stolu i z ruky a to se jí moc nelíbilo.
"Zeptat se jestli nemám misi" oznámil tím svým arogantním tonem. Neměl by ji teď zrovna moc provokovat. Konečně se Shizune podařilo vzít ji saké, které hned zamkla a klíčky si schovala do výstřihu.
"Shizune!" rozkřikla se naštvaně. Vážně by si měla zajít k psychologovy nebo líp jet někam na léčení.
"Ne Tsunade! Budeš operovat!" vzala nějaký papíry ze stolu a odešla. Tsunade se jen usmála a vytáhla z pod stolu další láhev. Jak nenapravitelná.
"Nemáš" odpověděla, když si trochu lokla.
"Ted jdete. Sakuro běž to připravit, jak jsem říkala".

Venku jsem se se všemi rozloučila, až na Naruta, chtěla jsem se s ním rozloučit. Došli jsme na naše rozcestí, kde jsem se zastavila. Bude mi chybět? Už tolikrát šel na misi s jinými, ale teď je to jiný. Cítila jsem bolest, že odchází. Chtěla jsem jít s ním a představa, že to tam na něj třeba Hinata bude zkoušet, mě deprimovala, i když vlastně se bát ani nemusím, stačí, když na ni promluví, omdlí a bude na pár hodin klid. Naruto mě zezadu objal.
"Na co myslíš?" zeptal se starostlivě.
"Na to jak to tu tady zvládnu bez tebe" odpověděla jsem až příliš smutně.
"Klid budu brzo zpátky, tomu věř!" otočil si mě čelem k němu. Políbil mě naléhavým polibkem. Když jsme se rozloučili, vydala jsem se do nemocnice, připravit se na náročnou operaci. Tentenin stav byl vážně špatný, ale ne zas tak moc, aby to nepřežila. Bude v pohodě, až se pak probere. Tsunade po hodině přišla, jak jsme se domluvily a dali jsme se spolu s dalšími medici do náročné operace, která trvala snad tři hodiny. Celá vyčerpaná, téměř bez chakry, jsem se vydala do jídelny. Měla jsem hlad a potřebovala jsem něco, co mi dá alespoň trochu energie, než se tu zhroutím. Vzala jsem si puding a sedla si k prázdnému stolu. Neměla jsem ráda moc společnost. Zaměstnanci v nemocnici byli tak vyčerpaní, že na tom byli stejně. Byli rádi, že se aspoň najedli.
"Kohopak to tu máme?" zazněl pobavený hlas nade mnou. Zvedla jsem hlavu a střetla se s jeho tmavými oči. Proč je sakra tak krásný?
"Čau" odsekla jsme a pokračovala v jídle. Nezeptal se, jestli si může sednout, ale přisedl si. Znervózňovalo mě, jak se na mě dívá. Jeho pohledy zavinovali vysokou aktivitu mého srdce.
"Co ty tu?" zeptala jsem se, abych ho nějak zaměstnala.
"Přišel jsem se na tebe podívat" dál se díval se svým svádivým pohledem.
"Už si mě viděl, můžeš jít" řekla jsem dost nevrle.
"Ale no tak. Nečerti se Sakuro, budeš mít vrásky. Snad by sis nechtěla pokazit tak krásný vzhled vrásky, že ne?" řekl s pobaveným hlasem. Tímhle mě odzbrojil. On si myslí, že jsem krásna! Sasuke si myslí, že jsem krásna! Na pár minut jsem se zaculila, než mi došlo, proč tu vlastně je. On mě chce jen do postele! Snědla jsem rychle jídlo.
"Wow líbí se mi ženy s chutí do jídla" poznamenal a zasmál se svému soukromému vtipu.
"To jsem ráda. Měj se Uchiho." Odnesla jsem tác. Šla jsem zpátky do ordinace, ve které pracuju. Dá se říct, že ji vlastním. Jsem jedna z hlavní ninja mediků v Konoze, co není v Anbu. Už jsem od nich nabídku dostala, ale musela jsem ji odmítnout. Nechtěla jsem být daleko od přátel, Naruta, Ino a Sasukeho. Kdo ví, kdybych je znova viděla.
"Přestaň mě pronásledovat!" vykřikla jsem na něj, ale on se jen zasmál. Bavilo ho mě provokovat. Vlezl by mi i do ordinace, kdybych mu dveřmi nepráskla přímo před nosem. O co se snaží? Chtěla jsem ho. Milovala jsem ho, ale za jakých okolností. On mě nemiluje. On mě jen chce do postele. Za to Naruto je jiný. Cítím, že ke mně něco cítí a já pomalu začínám něco cítit k němu. Nechám si rozhodit slibnou budoucnost namyšleným, nadrženým Uchihou.
Z nemocnice jsem šla rovnou domů. Byla jsem unavený a smutná. Hrozně mi chyběl Naruto. Převlíkla jsem se do pohodlných věcí a sedla si do svého oblíbeného křesla. Pamatuju si, jak jsme ho s Narutem a Inou vybírali. Oni dva se moc v lásce nemají. Myslím, že Naruto na Sasukeho žárlí. Sasuke je prostě cool. Přitažlivý, hezký. Je prostě bohem stvořený. Jenže Naruto taky. Má sexy postavu. Je milý, hyperaktivní, veselý a nezkazí žádnou zábavu. Dá se na něj ve všem spolehnout. Kdyby nenosil to hrozné oblečení, tak by po něm holky vážně letěli. I když měla bych být ráda, že ho nosí, takhle ho mám sama pro sebe. Muhehehe.
Z myšlenek mě vytrhl zvonek. Líně jsem vstala z mého pohodlí a vydala se ke dveří. Otevřela jsem je. S tál za nimi Sasuke s růží!
Pokračování příště


Líbilo?:P
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aki Aki | Web | 28. dubna 2013 v 21:52 | Reagovat

Určite výborní diel Sakura len sa nevzdávaj ne že Sasukému naletíš.Super už sa neviem dočkať pokračka.

2 Viola Viola | Web | 29. dubna 2013 v 15:49 | Reagovat

:3 Poznám ten pocit keď si čítam komentáre ^^ je to naozaj nenormálne skvelá motivácia do písania n.n Tento diel bol skvelý dúfam že sa ti podarí napísať čo najskôr pokračovanie aj keď je jasné že tvoj chlapec má prednosť ;) .. :D Dúfam že Sasukemu Sakura tak rýchlo nepodľahne :D Zaslúži si totiž chlapec menšiu príučku .. takéto chovanie k ženám! No pche! :P :-D

3 Misao Misao | Web | 23. listopadu 2015 v 16:01 | Reagovat

SasuSaku mám najradšej ale teraz chcem len to, aby sa Naruto vrátil a ukázal Sasukemu, že SAkura je len a len jeho!! Dúfam, že sa toho v pokračovaní dočkám! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama