Květen 2013

Dívčí válka: Díl desátý

15. května 2013 v 21:58 | Zoe |  Dívčí válka
Tak mám smutnou zprávu Divčí válka končí, ale nebojte najdete tam i menší překvápko :P omlouvám se za chyyby předem, ale můj word mě zatím nečetně poráží :D


Slunce hřálo, jako o život. Začínalo jaro. Už uběhlo pár měsíců od návštěvy Francie. Rodiče jsou ale už doma a v pořádku, jen musejí týdně docházet do nemocnice na různé prohlídky, ale jsem ráda, že žijí. Nevím, co bych dělala, kdyby umřeli.

Nový Layout :)

15. května 2013 v 18:24 | Zoe |  About blog
Tak jak už vidíte tak jsem zmenila layout :) snad se vám bude líbit :)
Už to vážně potřebovalo změnu :D je takový obyčejný, ale nemá cenu se nějka namahát kdžy já je měním jak ponožky, protože mě brzo omrzí :D
Ten druhý: Díl čtvrtý

13. května 2013 v 22:52 | Zoe |  Ten druhý
Další díl :) sice krátký, ale snad se vám bude aspon trochu líbit :P Děkuju za komentáře ty vždycky potěší :) je jen škoda že jich není víc :D (neřešte zase píšu blbosti). Omlouvám se za chyby :)
Jdu spát tak se mějte :P zas brzo ppa :POtevřela jsem dveře. Sladce se usmíval. Prohlídl si mě seshora dolu, přičemž se znova usmál.
"Nevěděl jsem, že miss mokré tričko je už dnes" poznamenal pobaveně, když si všiml mokré skvrny, která se mi rozprostírala na prsou.

Akatsuki Radioactive

13. května 2013 v 21:00 | Zoe |  VideaMovie
Asi už ste si všimli, hodně jsem si oblíbila Akatsuki :D no není se čemu divit, jsou tam nejhezčí kluci z celého anime (Skoro) :D
Hlavně se mi líbí tahle písnička ( plno lidí ji asi z ná z filmu Hostitel) :)


V původním videu zbožnuju jak ten zpěvák bouchá do bubnu :P Nevinný
Písnička:

Imagine Dragons - Radioactive


Ten druhý: Díl třetí

12. května 2013 v 1:21 | Zoe |  Ten druhý
Ahojky po dlouhé době :D konečně jsem se nachvíli dostala k pc :D díl je bohužel krátky, ale příští bude snad delší i když vážně nevím, kdy se k pc zas dostanu. Nakonec se rozhodl, že u mě bude dýl, pač chce opakovat ročník tak má 4 měsíce prazdniny (pako) :D. No nic jdu spát mějte se :)


Nevěřila jsem svým očím. Pusu jsem měla nejspíš otevřenou dokořán, protože se mi po chvíli tichého zíraní z růže na něho a zas zpět na růži, zasmál.
" Můžu dál?" zeptal se. Bože kéž by nebyl tak neodolatelný. Ne! Nesmím se nechat zlákat jeho krásou, dokonalostí, i když vypadá, jako model z mola. Mám teď tak trochu jiný vztah s Narutem. Mám ho ráda. Je hezký a dost se změnil. To nemluvím o dokonalým sexu s ním. Zase na druhou stranu Sasuke je jako zakázané ovoce. Jeho uhrančivé tajemné oči, co vás lákají do moře hříchů. Smyslné rty zkřivené do škádlivého sexy úsměvu. Cítím jak mi srdce buší, jako o závod. Chci s ním být. Chtěla bych, aby byl jen můj, ale on je jiná liga. Jemu jde jen o jedno. Nesmím být další na jeho seznamu. Netrpělivým pohledem si mě prohlížel od seshora až dolů. Měla jsem na sobě krátké červené šatičky, co nosím jen na doma. Jsou pohodlný. Olízl si horní ret.