Ten druhý: Díl čtvrtý

13. května 2013 v 22:52 | Zoe |  Ten druhý
Další díl :) sice krátký, ale snad se vám bude aspon trochu líbit :P Děkuju za komentáře ty vždycky potěší :) je jen škoda že jich není víc :D (neřešte zase píšu blbosti). Omlouvám se za chyby :)
Jdu spát tak se mějte :P zas brzo ppa :POtevřela jsem dveře. Sladce se usmíval. Prohlídl si mě seshora dolu, přičemž se znova usmál.
"Nevěděl jsem, že miss mokré tričko je už dnes" poznamenal pobaveně, když si všiml mokré skvrny, která se mi rozprostírala na prsou.


"Teda tvém případě šaty" dodal a bavil se dál na můj účet.
"Fakt vtipný. Pojď dál. Sedni si a na nic nesahej, jen se převlíknu" řekla jsem otráveně a odešla nahoru po schodech do svého pokoje.
"Chceš pomoc?" slyšela jsem, ještě než jsem zavřela dveře. Tupec! Problém byl, že jsem nevěděla co na sebe. Prohlížela jsem skříň jako zběsilá. Vždyť je to jen menší rande, prostě si něco vezmu. Jenže tohle je rande se Sasukem. Musím vypadat fakt dobře! Rezignovaně jsem si sedla doprostřed místnosti a vzduchu se už popravovala. Nejspíš teď zahraju jak mi je špatně. Třeba odejde a já se budu moc sebe litovat nad nějakou knížkou, kde hrdina bude svoji choť milovat do konce života. Jaká ironie. Můj pohled ale spočinul na jednych z nových šatů, které jsem si nevědomě kvůli dnešnímu rande pořídila. Byli černé, dlouhé cca nad kolena a zavazovali se kolem krku, takže dělali na dekoltu výstřih do písmene V, a když říkám výstřih tak s Velkým V. No stejnak jsem si je pořídila kvůli němu tak jsem si je nakonec oblíkla. Vzala si jiné boty, aby ladili k šatům. I teď jsem vypadala dobře, ale ten výstřih mě docela znervózňoval. Až moc odvážný na rande. I zabalená v tlustší peřině, bych si připadala před ním a jeho pohledy, jako nahá a teď mu dokonce ukážu výhled. A bude stát za to. Tyhle šaty mi krásně zvýraznili prsa, takže jsem se nemusela bát, že se lekne mého plochého dekoltu. Strávila jsem oblečením asi 15 minut, toho přeci nezabije. Musela jsem se škodolibě usmát. Tohle bude ještě zajímavý večer. Sešla jsem schody dolů. Sasuke na mě udiveně, překvapeně a další podobná slova zíral, jako na něco, co v životě ještě neviděl. Rychle ke mně přispěchal. Chytl mě za ruku a něžně mě na ni políbil. Celá jsem se zachvěla. Nejspíš si toho všiml, protože se nenápadně, ale vítězně pousmál. Musím se před ním ovládat, jinak to skončí špatně.
"Sluší ti to" řekl a znova si mě prohlížel svým hladovým pohledem, ze kterého mě začalo mrazit.
"Jasně" zavrčela jsem na protest, aby s tím přestal, protože mě to dost vykojilo.
"Jdeme?" vyhrkla jsem a vydala se ke dveřím. Sasuke mě následoval. Zamkla jsem za námi. Cestou jsme šli mlčky k… no vlastně nevím kam, protože mi to odmítal říct. Nesnáším překvapení, jsem až příliš zvědavá. Šli jsme nočními uličkami, které pohlcovala tma. Svítilo tu jen asi pár lamp, ale to dokonale stačilo, abychom viděli.
Nikdy bych nečekala, že mě zrovna vezme sem. Vzal mě do jedné zahrad v klanu Uchiha. Byla daleko od domků, takže jsme tu měli soukromí. Zahrada byla vykvetlá plno krásnými květinami. Ozdobou zahrady bylo malý jezírko, vedle kterého byl menší altánek zarostlí růžemi. Uprostřed altánku byl prostřený stůl pro dva. Na stole byla zapálená svíčka a jedna rudá růže ve váze. Vypadalo to fakt nádherně. Romanticky, velmi mě to dojalo. Že by Sasuke byl romantik? Ale nejspíš nejsem první, kterou sem dovedl, což mojí šťastnou náladu trochu rozesmutnilo. Sasuke mi přidržel židli, na kterou jsem si sedla a sedl si naproti mně.
"Je to tu krásný" řekla jsem až moc radostně. Musíte uznat, že mě dokonale oslnil.
"já vím, proto jsem tě sem vzal" řekl a nalil mi skleničku nějakého vína. Nejsem v tom moc znalá, ale ráda ochutnám.
"No nejspíš jsem tu nebyla jediná" zamumlala jsem spíš pro sebe.
"Sakuro, jsi první, kterou jsem sem vzal" usmál se plachým úsměvem. Nevím, co mě překvapilo víc. To že mě slyšel nebo ten jeho úsměv? Prostě mě odzbrojil a já neměla co říct. Mlčky jsem seděla. Rozhlížela jsem se po zahradě. Je to tu velmi příjemné. Fakt mě velmi překvapil.
"Hned jsem tu" řekl a odešel někam mimo zahradu. Myslela jsem, že mu to bude trvat déle, ale on se ani ne po minutě vrátil i s tácem jídla. Bylo to velmi dobré. Nikdy jsem nic podobného nejedla.
Po krásné večeři mě doprovázel domů. Cestou jsme si povídali. Bylo to velmi fajn. Byl to úplně jiný Sasuke než jakého jsem znala. Nechoval se arogantně, nepovyšoval se a dokonce byl fakt zábavný, jakože zábavný. Zastavili jsme se pře mým domem a chvíli na sebe jen mlčky zírali a usmívali jsme se.
"Bylo to vážně pěkný večer. Děkuju" řekla jsem zcela upřímně.
"To byl i já děkuju" řekl nejistě a usmál se. Ani jeden se k ničemu neměl. Znova nastalo trapné ticho.
"No tak já jdu. Dobrou" řekla jsem.
"Dobře. Dobrou" odpověděl a já se vydala ke dveřím. Sasuke se mezi tím otočil a odcházel pryč. Smutně jsem se za ním dívala. Bylo mi s ním dneska dobře. Tak trochu jsem doufala z části mého já, že mě políbí či tak něco, ale zas pro změnu jsem byla ráda, že splnil to, na čem jsme se dohodly. Najednou se zastavil a vracel se ke mně až moc rychlým krokem. Přišel ke mně blíž, jak jen to šlo.
"Tohle jsem chtěl udělat celý večer" zašeptal a políbil mě....Pokračování příště...
Ps: Příští díl bude delší, jen jsem vás potřebovala trošku potrápit a navnadit :P doufam že jste napjatý :P dobrou :P ♥
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 14. května 2013 v 12:01 | Reagovat

Tak to si píš som napnutá ako struna.
Krásni dielik som zvedavá ako to bude ďalej.Rýchlo pokračovanie.

2 Viola Viola | Web | 14. května 2013 v 13:39 | Reagovat

Kiež by som vedela na čo myslel Sasuke behom toho večera .. :D páči sa mu sakura viac ako iné alebo je iba ďalšia nádherná žena z jeho zoznamu?? :D a čo na to pvie Naruto?? uáá .. nie "vôôôbec, vôôôbec nie som napnutá, nažhavená, nervózna a neviem čo" - (irónia) :D:D Skvelá časť, sladká, romantická, vidno že Sasuke vie ako na ženy :-D Uhm ... prosím rýchlo pokračovanie ^^

3 Kajká Kajká | 14. května 2013 v 16:20 | Reagovat

Som zvedavá ako to skončí a či to Sasuke myslel vážne :D i keď trošku ľutujem Naruta ale niečo mi hovorí že itak bude s Hinatou :3
Velmi sa mi to páčilo:) Máš talent a rozhodne sa teším na pokračovanie^^ :3

4 Misao Misao | Web | 23. listopadu 2015 v 16:06 | Reagovat

Nieeee!! Dúfam, že mu jednu vlepí a nebude šetriť chakrou :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama