Srpen 2013

Ten druhý: Díl pátý

26. srpna 2013 v 5:15 | Zoe |  Ten druhý
Tak dlouho očekavaný díl povídky Ten druhý :P Snad se vám bude líbit :D
Pozor!: Povídka je určena pro čtenáře 15+ nejlepe víc :D sice tam toho moc není, ale radši varuji předem abych tu nebyla za prasáka :D (netvrdím že ne ^˛°)
Tak a ted krásne čtení :D
Cítila jsem se celá polámaná, ale přitom mi bylo dobře. Až moc příjemně. Pomalu jsem otevírala oči. Ach jo dneska mam volno. Po včerejším rande, které bylo až na moje očekávaní dobré, jsem chtěla pracovat, abych na Sasukeho nemusela myslet. Vlastně jak byla ta dohoda? Když se mi rande nebude líbit, dá mi pokoj? Bohužel mě se líbilo! Co teď? Obrátila jsem se na bok. V životě jsem udělala hodně blbostí, ale vždy jsem je nějak napravila. Tentokrát je vše jiné. Větší blbost jsem udělat snad ani nemohla. Vím jen dvě věci.

Konečně moje

16. srpna 2013 v 4:01 | Zoe |  moje jednorázovky
ahojky po dlouhé době zase. Tak nahodou jsem narazila na obrazek z mangy a dost mě šokovalo, že můj oblíbenec Neji (Pozor spolier pro ty co to nečetly, nebo nevědí) zemřel. No čekala jsem že pomalu všehcny postavy pozabije, ale že zrovna jeho mi zabije jsem fakt nečekala. A tak jsem si jeden díl mangy přečetla. Neji byl dobrý ninja. sice ze začatku měl blbý pohled na svět, ale zbožnovala jsem na něm pozdější době, jak mu na své sestřence Hinatě zaleželo. A protože se i pro ni objetoval, aby ji zachrnail život, tak jsem napsala na tenhle pár povídku.
PS: Není věkově omezena :D
PS2: Na dalších povídkach pracuju enbojte. Tohle byl jen šok :D
Tak snad se vam povídka ude líbit. Je jen jednorázovka a je na pár NEJI & HINATA. Budu ráda za každý komntář.