Ten druhý: Díl pátý

26. srpna 2013 v 5:15 | Zoe |  Ten druhý
Tak dlouho očekavaný díl povídky Ten druhý :P Snad se vám bude líbit :D
Pozor!: Povídka je určena pro čtenáře 15+ nejlepe víc :D sice tam toho moc není, ale radši varuji předem abych tu nebyla za prasáka :D (netvrdím že ne ^˛°)
Tak a ted krásne čtení :D
Cítila jsem se celá polámaná, ale přitom mi bylo dobře. Až moc příjemně. Pomalu jsem otevírala oči. Ach jo dneska mam volno. Po včerejším rande, které bylo až na moje očekávaní dobré, jsem chtěla pracovat, abych na Sasukeho nemusela myslet. Vlastně jak byla ta dohoda? Když se mi rande nebude líbit, dá mi pokoj? Bohužel mě se líbilo! Co teď? Obrátila jsem se na bok. V životě jsem udělala hodně blbostí, ale vždy jsem je nějak napravila. Tentokrát je vše jiné. Větší blbost jsem udělat snad ani nemohla. Vím jen dvě věci.


Zaprvé: Nejspíš miluju dva kluky. To docela jde, jenže a to je ta druhá věc, to o hodně horší věc: S oběma jsem spala!
"Dobré ráno" uculil se a já se hned posadila. Popadla jsem peřinu, abych se zakryla. Byla jsem úplně nahá. Co děla v mé posteli? A proč jsem ksakru nahá? Včerejší noc se mi totálně vypařila z hlavy. Co se stalo? Ležel vedle mě a připitomělé se na mě usmíval.
"Vypadni z mé postele Uchiho!" zavrčela jsem.
"No tak lásko, ještě večer si se ke mně tulila a teď mě vyhazuješ? To bolí u srdíčka" začal předstírat dotčeného. Bože snad jsme…
"My…" polkla jsem a přitáhla jsem si další kus peřiny. Měla jsem sucho v puse. Hlava se mi začala točit. Cítila jsem, jak se červenám. Bojovala jsem s nutkáním si ho prohlédnout. Sasuke je v mé posteli nahý! Vlastně jsem vůbec nechápala, proč se takhle chovám. Byla jsem v rozpacích. Stačí se jen podívat a uvidím ho v cele své krase a to by nemělo být tak těžké, když jsem Naruta párkrát nahého viděla. Jenže Sasuke? To je něco jiného. On je dokonalost. Bůh snad všeho. Nikdy jsem nevěřila, že zrovna on semnou někdy něco bude mít. Upřímně jsem celé roky tajně doufala, že si jednoho dne uvědomí, samozřejmě z čista jasna, že ke mně něco cítí a nakonec bychom se vzali a byli spolu až no… asi až na věky. Jenže takhle to být nemělo. Nejdřív svatba a pak sex! No teď je to stejně jedno, protože Naruto byl můj první, takže.
"My jsme spolu spaly?" zeptala jsem se. Normálně bych se Sasukem chtěla mít nějaký vztah. Nejspíš jsem jen další na jeho seznamu. Gratulace Sasuke můžeš si udělat čárku!
"Co myslíš?" zasmál se nad mojí naivitou. Však mi to mělo být jasné ne? Dva lidé nahý v posteli. To je snad jasné všem!
"Měl bys jít" zamumlala jsem.
"Důvod? Nelíbilo se ti to snad?" zazubil se.
" Mám práci!" zalhala jsem a vstala z postele i s peřinou, kterou jsem si ovála kolem těla.
"No tak, vždyť jsem tě nahou viděl Sakuro" provokoval dál. Snažila jsem se ho ignorovat a otevřela skříň naproti postele. Vytáhla jsem nějaké čisté oblečení a skříň zavřela. Sasuke si mě zaujatě prohlížel. Vypadal zamyšleně.
"Co koukáš" vyjela jsem na něj. Sice jsem měla v plánu ho ignorovat, ale jeho upřené svlékající pohledy mě znervózňovali.
"Jestli se hned nevrátíš za mnou do postele, půjdu si pro tebe a zmocním se tě Sakuro" posadil se. Nevnímala jsem jeho vyhrožování.
"Tak určitě. Dnes na tebe nemam náladu. Jdu se převlíknout. Doufám, že až se vrátím, tak tu nebudeš" oznámila jsem vyrovnaně. Usmál se na mě s tím svým nádherným úsměvem a já mu nevidomě úsměv oplatila.
"No tak pa pa" řekla jsem, ale k odchodu jsem se nějak neměla. Dál jsem se mu dívala do jeho krásných očí. Pořád jsem nevěřila, že jsem s ním spala. Bylo to tak zvláštní. Vždycky se mi líbil. Není možné, aby tak krásný kluk měl o mě zájem. Z toho mě bolelo u srdce. Vstal z postele a pomalu se ke mně začal přilizovat. Normálně bych začala utíkat, jenže můj mozek dneska je mimo provoz a tak jsem automaticky couvala, až jsem narazila do skříně. Začínal být moc blízko. Mezi námi vládlo napětí.
"Nepovažuj se! To že jsme spolu spali, neznamená, že budeme zas, slyšíš? Zamumlala jsem varovně, ale on mě asi neposlouchal. Překonal vzdálenost mezi námi. Opřel mě o skříň. Peřina, kterou jsem si jednou rukou držela, mi spadla dolů, když mi chytl ruku a dal mi ji nad hlavu. Oblečení spadlo vedle peřiny. Druhou ruku mi přikoval k té druhé.
"Sasuke!" zasténala jsem, když se na mě přilepil. Mezi nás by se nevešel ani drobek! Volnou rukou mi zvedl bradu, abych se mi dívala do oči. Cítila jsem, jak se mi podlamují kolena. Srdce mi divoce bušilo. Krásně voní. Jedno moje já po něm toužilo, druhé by nejradši bylo od něj co nejdál. Tváře mi hořeli.
"Sakuro" zašeptal do ucha moje jméno, až mi tělem projela husina. Byl tak blízko!
"Neodporuj mi. Teď jsi moje" znova zašeptal a sjel rukou k mým prsům. Nechtěně jsem pod jeho dotekem zasténala a on se vítězně usmál.
"A já si s tebou budu dělat, co chci" zavrčel vzrušeně. Hladil mě po prsou. Každý jeho dotek, mě přímo na pokožce pálil. Víc jsem po něm toužila.
"Jsi roztomilá, když se červenáš" řekl skoro zasněně. Cítila jsem jeho vzrušení, které mě tlačilo na břichu, jelikož byl o dost výší než já.
"Přestaň Sasuke" zasípala jsem. Nemohla jsem skoro mluvit. Hlas mě zrazoval, jako zbytek těla.
"Nic nedělám lásko… ty mě chceš!" řekl samolibě a sjel ještě níž. Dál nic neříkal. Zalapal po dechu a pak si mě vzal do postele.


"Wow. To bylo úžasný" zasténala vedle mě. Těžce oddychovala.
"Ty jsi úžasná" zalhal jsem a vstal z postele.
"Nikdy jsem nevěřila, že tenhle den nastane Sasuke!" zachumlala se víc do peřin.
"Proč se ke mně nevrátíš do postele?" zeptala se. Dneska jsem ji měl už dost. To co jsem chtěl, jsem dostal.
"Musím jít, ale díky tobě mam lepší den" zalhal jsem omluvu, kterou jsem snad použil už 100x. Přeci jen se m neříká Milovník žen pro nic za nic. Musel jsem se pro sebe usmát. Další naivka co mi naletěla na má sladká slova.
"Sejdeme se? Někdy to musíme zopakovat" řekla, ale já ji dál už nevnímal. Vlastně mě to ani nezajímalo. Potřeboval jsem jen přijít na jiné myšlenky a ona byla první, co jsem po cestě domu potkal. Pořád jsem myslel na to se Sakurou. Nevím, jak to dělá, ale nedokážu se ji nabažit. Normálně bych se s ní vyspal a šel, jenže s ní je to těžké. Je prostě úžasná! Její sladký rty, její pokožka… chci, aby mi patřila. Nikdy jsem netoužil po někom tak jako po ní. Chci ji vlastnit.
"Tak já jdu" řekla už oblečená. Blond vlasy si stáhla so culíku. Sedl jsem si na kraj postele. Šla ke dveřím.
"Počkej"
"Ano?" celá se rozzářila. V očích ji přímo jiskřilo.
"Hele Ino kde najdu Sakuru? Potřebuju, s ní mluvit ohledně týmu". Zklamaně se na mě podívala. Jako každá čekala v něco víc.
"Asi v nemocnici" odpověděla a přešla ke mně.
"Uvidíme se" řekla a políbila mě. Už jsem se nemohl dočkat, až odejde.
"Konečně pryč!" oddychl jsem si. Nečekal jsem, že bude až takhle otravná. Nemohl jsem přestat myslet na Sakuru a tak jsem si šel dát sprchu.

Seděla v jídelně. Vypadala jako by byla ducha nepřítomná. Šťourala se v salátu. Nechápal jsem, proč ji vůbec pozoruju. Musím uznat, že ji to moc sluší. Hned jsem si ji představil, v nějakém oblečku sestřičky, jak se o mě stará. V kalhotách jsem začínal mít těsno. Vstal jsem od stolu z druhé strany jídelny a šel pryč z nemocnice. Byla tak zabraná do svých myšlenek, že si mě ani nevšimla. Hrozně mě zajímalo, jestli na včerejšek a dnešní ráno myslí stejně jako já. At dělám, co chci, nemůžu na to přestat myslet. Vyšel jsem ven před budovu a nadechl se čerstvého vzduchu, který nesmrděl dezinfekcí jako uvnitř. Chvíli jsem tam jen tak stál a bojoval s touhou se tam vrátit a dál ji pozorovat. Nakonec jsem se vydal pryč od nemocnice. Připadal jsem si jako ubohý stalker. Nemůžu ji pořád jen hlídat. Teda pozorovat. Proč se tak sakra chovám? Nehodlal jsem se tím dál zabývat a tak jsem se vydal do klanu. Dneska mam volno, měl bych toho využít a jít trénovat.

"Copak Sasuke?" zeptal se Itachi, ala velký brácha.
"Do toho ti nic není" odpověděl jsem chladně, ale on se jen zasmál.
"Nebuď tak napružený bratříčku" provokoval mě. Vždycky se nade mnou povyšoval a to mě štvalo.
"Starej se o sebe"
"Jistě. Chtěl jsem s tebou mluvit o té krásce, cos tu včera měl"
"Jak o ni sakra víš? Nikdo neměl být doma" vyjel jsem na něj. Vlastně jsem ani nechápal, proč, ale vadilo mi, kam tahle konverzace nejspíš směřuje.
"Vrátil jsem se z mise dřív. Já jen pokud si s ní skončil, rád bych ní někam zašel" řekl a já na něj zaútočil. Lehce se vyhnul. Pobaveně se usmíval.
"Podívej se na sebe Sasuke! Ta s tebou děla teda divy. Dělala by semnou podobné?" dál provokoval a já na něj znova zaútočil. Chytl mě za ruce v obranném postoji.
"Ty ses zamiloval!" řekl, ale já ho ignoroval. Měli jsme oba v očích sharingan. Chladně jsem se mu díval do očí a čekal na další šanci k útoku.
"Ji nech být. Ta je moje!" zasyčel jsem jeho směrem, ale on se tomu jen zasmál. Nakonec ode mě odskočil a pobaveně si mě změřil pohledem.
"Tak zatím Sasuke" řekl a šel pryč branou klanu. Srdce mi bušilo. Měl jsem vztek. Cítil jsem se hrozně. Milovat ji? Těžko. Jen po ní toužím… je pěkná a sex s ní byl nejhezčí za celý život. A těch teda bylo. To ale neznamená, že ji musím hned milovat. Praštil jsem pěstí do zdi. Proč se chovám tak divně? Takhle se nemám cítit! Opřel jsem se zády o zeď a svezl se na zem. Nešlo mi přemýšlet. Nechtěl jsem, aby ji Itachi dostal. Ona je moje. Chci ji vlastnit. Před očima se mi zjevila dnešní vzpomínka. V břiše jsem ucítil zvláštní pocit. Sakra. Opřel jsem v zoufalství hlavu o zeď. Měl bych přestat na ní myslet nebo mě zničí!Konečně venku z nemocnice. Už bylo večer a tak mi cestu domu svítily lampy, ale to stačilo. Pořád jsem cítila divné pocity v žaludku a nemohla přestat myslet na včerejšek i dnešní ráno. Musím přiznat, že takové pocity ve mně ani Naruto nevyvolává. Mam ho ráda. Ještě včera jsem myslela, že dokonce miluju, ale po dnešku? Nemůžu ho milovat, protože miluju Sasukeho. Nikdy jsem po někom tolik netoužila. Naruta mám moc ráda, ale nikdy k němu nebudu cítit to, co k Sasukemu, ale zas u Naruta mam jistotou, že semnou fakt chce být. Že s ním možná i zestárnu a nedokážu si představit, že by byl s jinou. Chci, aby miloval je mě. Jsem sobecká, ale nedokážu si pomoc. Došla jsem na rozcestí, kde se s Narutem rozcházíme každý domů. Poznala jsem ho hned, když jsem uviděla jeho černé vlasy. Šel naproti mně. Dech se mi zatajil. Dneska ráno to vypadalo, že chce víc než jen sex. Zamrazilo mě na zádech při vzpomínkách o tom, jak mě chce vlastnit. Jedno moje já ho moc chtělo, druhé chtělo lásku. Zastavila jsem se a dívala se na něj. Šel dál, jako bych tu nebyla. Vůbec se na mě nedíval. Nechápala jsem proč, ale chtělo se mi brečet, ale dokázala jsem se ovládat. Pak na malý okamžik, když mě míjel, tak na mě na malý okamžik pohlédl. Srdce se mi rozbušilo.
Nezastavil se. Nepromluvil na mě. Byla jsem jen holka na jednu noc? Další na jeho seznamu? Dál pokračoval cestě. Ohlédla jsem za ním. Na okamžik jsem doufala, že se taky otočí a pak ke mně přijde a třeba mě políbí, ale on šel dál. Smířená s realitou se zlomeným srdcem, jsem šla domů.


...Pokračování příště...


Tak co líbila?:D :P
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 0:12 | Reagovat

Nádhera! Krása Zoe-senpai, rozhodne sa oplatilo čakať, padám do kolien, hlboká úctivá poklona.. Arigato gozaimasu ^^ Tá scéna s Itachim nemala chybu :D Ak Sasukeho iba nedráždil a fakt pozve Sak von tak odpadnem! :-D úúííí Kawai :3 .. Milujem, keď Sasuke žiarli :-D ale zase .. je mi trochu ľúto Naruta n.n Som zvedavá ako to celé ešte zamotáš :D

2 Kajká Kajká | 27. srpna 2013 v 19:25 | Reagovat

Viola-san berieš mi slová z úst :-D
Diel bol perfektný! Žiarlivosť je v tejto poviedke úžasná. Súhlas s Narutom :/ ale už si myslím že bude s Hinatou :3 a Sasuke s Sakurou. Ale hrozne sa teším na ďalší diel! n,n

3 Siaveleon Siaveleon | Web | 29. srpna 2013 v 22:06 | Reagovat

Gomen, že píšu reklamu, ale začínáme s kamarádkami nové RPG, tak kdybys chtěla, přidej se!
http://siaveleon.blog.cz
Arigatou.. A gomen za reklamu.

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 31. srpna 2013 v 21:47 | Reagovat

Dokonalý dielik....Nech Itachi pozve Sakuru niekam von.....aby trošku potrápili Sasukeho...bola by to zaručená sranda.

5 Misao Misao | Web | 23. listopadu 2015 v 16:13 | Reagovat

Pane bože.. Aku to robíš!??! Geniálne!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama