Září 2013

Ten druhý: Díl sedmý

30. září 2013 v 21:56 | Zoe |  Ten druhý
Ahojky :) Tak tu máte slibovanou povídku :) Snad se vám bude libit :) Omlouvám se předem za chyby pokud nějaké najdete :) Děkuju všem co komentují moje povdíky :) Važně moc děkuju :-* Arigato :P * Pochytila pár japonských slov* ^^

Seděl jsem v čekárně. Lidí čím dál víc ubývalo. Nevím, jak dlouho tu už jsem, ale ruka mi mezitím natekla a začínala mít nefialovou barvu. Jo nejspíš je fakt zlomená. Jak jsem se mohl nechat takhle vytočit? Vždy si semnou jen hraje. Jak jsem to mohl dovolit? Udělám cokoliv, aby ji nedostal. Nenechám ji nikomu. Ani tomu tupci Narutovi.
"Další" ozvalo se z ordinace. Jelikož jsem byl poslední, šel jsem dovnitř. Sakura seděla za stolem a něco zapisovala so složek.

V temnotě: Díl druhý

26. září 2013 v 22:56 | Zoe |  V temnotě
Vím že jsem vám slíbila povídku Ten druhý, ale mám momentalně melancholickou naladu. Nechci aby se tam odrážela a tak jsem vám napsala dalíš díl V temnotě. Tak snad se vám bude líbit :)


[SasuSaku] ♪ Is it over?

26. září 2013 v 18:30 | Zoe |  VideaMovie
Užasné video :D chvílema jsme myslela, že je to skoro opravdový :D


V temnotě: První díl

25. září 2013 v 22:45 | Zoe |  V temnotě
Ahojky :) Tento týden je nějak hektický. Škola toho na mě až moc chce a jelikož jsem líný člověk, dělam zas vše na poslední chvíli T.T *Nepoučitelná*
Prohlížela jsem dneska dokumenty, pač jsem hledala, kam jsem uložila slohovku na zítra a našla první díl povídky, kterou jsem před prázdninami na přání mé milované ( velmi na zabití) setřence napsala (To už je druhá povídka pro ni. Ješte jsem nedokončila Už zase odcházíš ^^). Tak jsem tak přemýšlela, že bych ji mohla někdy dokončit :D zatím sem šoupnu první díl :D. Tak snad se vám bude líbit :)
Ps: Děkuju holky za ty komentáře :) udělali jste mi radost :) Bohužel jsem teď na pasní neměla čas :( ale nebojte napravím to :P Tak dobrou noc :D

[Akatsuki] ★ Rockstar ★

22. září 2013 v 20:54 | Zoe |  VideaMovie
Ahoj :D Tuhle písničku prostě nemůžu vyhnat z hlavy :3 a k tomu to video... Prostě moc povedený :P


Vampire Knight

20. září 2013 v 22:49 | Zoe |  Ostatní
Ahojky :) Sice je tenhle blog převažně spíš o Narutovi :D ale nějak jsem se před pár minuty nudila tak jsem začala brouzdat po googlu a našla jsem 3 fakt povedený obrazky cosplay. Posuďte sami :P :3 No ja jdu spát :) brzo rano vztavam :) Dobrou všem :-*


VAMPIRE KNIGHT COSPLAY - vampire-knight Photohttp://i1.ytimg.com/vi/fPQlL5i5YoM/hqdefault.jpg?feature=og

Ten druhý: Díl šestý

17. září 2013 v 22:14 | Zoe |  Ten druhý
Ahojky Smějící se Tak konečně jsem dopsala další díl Smějící seOmlouvám se předem za chyby. Pamatujete na moji válku s Wordem -.-? Tak muj miláček číslo 3 (číslo 1 je můj přítel, číslo 2 notas a 3 word S vyplazeným jazykem) se rozhodl pomstít za moji předešlou vyhranou valku Křičícítakže zase valčímeSmějící se no snad se vám povídka bude líbit :3
Ps: čím víc komentářu, tím dřív tu bude další díl Nevinný ^^' Muhehehe *Ďábelsky se směje* Smějící seRozpačitý.


"Jen jsem si s tebou pohrával" řekl samolibým úsměvem. Nevěřícně jsem na něj hleděla. Díval se na mě pohrdavě svýma černýma očima. Cítila jsem, jak mě nenávistně propaluje.
"Vlastně horší holku na sex jsem ani neměl Sakuro. Ty a Naruto se asi fakt k sobě hodíte. Jsi otravná." vyslovil další várku bolestných slov.
"Nikdy jsi mě nevzrušovala. Kdo by chtěl být tak slabou holkou? Už za mnou, nedolízej." Znechuceně se na mě podíval. Chtěla jsem něco říct, ale nešlo to. Pokaždé, když jsem otevřela pusu, nedokázala jsem vyslovit ani hlásku. Začala jsem se třást. Bylo mi na omdlení. Vše se semnou točilo. V puse jsem měla sucho.
"Jsi na nic" řekl a to mě zas zasáhlo do srdce. Proč se ke mně tak chová? Miluju tě! Miluju tě Sasuke! Křičela jsem v duchu.
"Byla to jenom hra Sakuro" řekl klidným, chladným tonem a přitom se samolibě usmíval. Najednou se otočil a odcházel pryč. Běžela jsem za ním, abych ho zastavila, ale jako bych běhala na místě. Vzdaloval se mi čím dál víc … Byla to jen hra Sakuro… ozývalo se v mé hlavě dokola a dokola. Chytla jsem se za hlavu. NE! Chtělo se mi brečet. Pohlcovala mě tma.

Naruto - Narcissistic Cannibal

14. září 2013 v 10:58 | Zoe |  VideaMovie
Tady je to druhé :) Orginal od Kornu :) myslím že se obě videa fakt povedly :D ale nejvíc se mi libi v tom originale :D je takove živější a ty efekty jsou fakt pecka :3Itachi & Sasuke - Narcisstic Cannibal

14. září 2013 v 10:55 | Zoe |  VideaMovie
Dobré ráno :) Dneska jdu do kina na film: Město skostí ( či jak je celej nazev) :D Tak se asi povídka objeví až večer, neboť ji ješte musim dopsat :D no zatím vam jsem dam dve videa :) Obě mají stejnou písničku, ale jedna je cover :DSkoro dokonalý čin

13. září 2013 v 21:04 | Zoe |  moje jednorázovky
Ahojky všem :) Tak jak si užívate pátek 13tého?:D no mě se dneska zatím nic špatného nestalo a co vám?

No ted k věci :D Napsala jsem zas další kratkou jednorázovku :) Zítra tu nejspíš přbude další díl Ten Druhý, přinejhorším až příští týden. Snad se vám bude líbit :)
Chci poděkovat Aki, Violce, Kajce-chan a i dalším lidem, který moje povídky čtete a komentujete. Moc děkuju :) Ani nevíte jak mi vaše komentaře dělají radost :) čím víc jich je tím jsem šťastnější a mam tak sílu pokračovat :) Jak už jsem jednou napsala :) Jste moje podpora holky :)
PS: Nebojte se mě lidičky kritizovat. Važím si upřímnosti a rada bych věděla kde dělam chybu, nebo jestli se vam líbí.

No a ted k povídce :D Je velmi kratká :)