Skoro dokonalý čin

13. září 2013 v 21:04 | Zoe |  moje jednorázovky
Ahojky všem :) Tak jak si užívate pátek 13tého?:D no mě se dneska zatím nic špatného nestalo a co vám?

No ted k věci :D Napsala jsem zas další kratkou jednorázovku :) Zítra tu nejspíš přbude další díl Ten Druhý, přinejhorším až příští týden. Snad se vám bude líbit :)
Chci poděkovat Aki, Violce, Kajce-chan a i dalším lidem, který moje povídky čtete a komentujete. Moc děkuju :) Ani nevíte jak mi vaše komentaře dělají radost :) čím víc jich je tím jsem šťastnější a mam tak sílu pokračovat :) Jak už jsem jednou napsala :) Jste moje podpora holky :)
PS: Nebojte se mě lidičky kritizovat. Važím si upřímnosti a rada bych věděla kde dělam chybu, nebo jestli se vam líbí.

No a ted k povídce :D Je velmi kratká :)

Byla klidná zimní noc. Měsíc svítil na jezero, kde odrážel svůj odraz, jako by se jednalo o zrcadlo. Sem tam houkla sova, která lovila svoji kořit. Noční zvěř ožívala, denní se skrývala nebo usínala. Dokonala klidná noc. Ticho se šířilo po cele krajině. Jen vítr našeptával slova, jako ukolébavku na dobrou noc.
Tu ale jeden ninja nespal. V temné místnosti kterou oplývali černé stíny, se pohyboval, jako by byl stín sám. Každé našlápnutí bylo dokonalé a neslyšné. Každý krok ho vedl ke svému cíli. Všichni už spali a to byl správný čas na takovou akci. Čas na to aby dokázal, že všechen ten trénink, který podstoupil, nebyl mizerný. Čas dokázat že i on je k ničemu. Čas aby dokázal, že není jen ukecaný a že umí taky jednat. Potichu došel do velké společenské místnosti. Nikde ani živáčka. Musel se pro sebe usmát. Vše mu krásně vychází. Ano vše jde tak jak má. Neslyšné zakrytý do temných stínu došel do další místnosti hned vedle. Někde to tu musí být. Věděl to. Cítil to. Někde tady je jeho cíl. Začal prohledávat každý kout té místnosti. Obracel každou věc, jen aby našel to, co hledá. Vždy ale vše vrátil na své místo skoro k nepoznaní. Dokáže to najít? Snažil se, aby ano. Došel k sedačce, která byla ozdobou místnosti. Poslední místo, kde by to mohlo být. Lehce v úplné tichosti nazdvihl polštář. Ano! Dokázal to. Našel to. Sebral tu věc do ruky a položil polštář zpátky. Sednul si potichu na pohovku.
"Konečně" zašeptal do tmy. Rozdělal papír, který ho dělil od jeho cíle. Vůně mu zaplavila jeho smysly. Vzal kousek toho zlatého pozlátka a dal ho do pusy. Chuť ho úplně omámila. Na tohle celý dny čekal. Dal si do pusy další a další. Vychutnával si každé sousto, když v tom se světla rozsvítili. Na malý okamžik ho to oslepilo, ale poznal postavu člověka, která ho načapala.
"Co tu děláš tak pozdě Deidaro?" zeptal se Kisame a šel blíž.
"Nic" vyhrkl a snažil se to schovat. Modrý muž šel blíž.
"Ukaž, co to schováváš" řekl pobaveně a sebral mu baliček z ruky. Nevěřil svým očím. To co držel v ruce. To co blonďák schovával…
"To jsou moje brambůrky!! Deidaro?!" vykřikl a vrhl se na něj. Svým soubojem a křikem vzbudily zbytek členu jejich organizace, kteří se do hádky s radostí připojily. Svými schopnosti tak zničily svůj další ukryt. A proto si vážení nikdy nekupujte brambůrky, pokud jste členem Akatsuki. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 13. září 2013 v 23:55 | Reagovat

Pobavilo ma to :D Arigato Zoe-senpai :D
Už som čakala, že o čo pôjde :-D Predstavovala som si dáku romantickú, krátku zápletku xD Ale pekne som sa mýlila n.n
Takže už vďaka tebe viem, že nemám kupovať žiadne Chipsy :D
Mne sa dnes nestalo, našťastie, nič extrémne zlé, až na to, že som pár krát zmokla lebo som si nevzala dáždnik :D
Ale podľa mňa na piatku 13. určite niečo je ^^ /aj keď nemyslím, že je to nutne zlé ;-) /
Arigato za túto krátku jednorázovku a moja hlboká, úctivá poklona n.n

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 16. září 2013 v 15:48 | Reagovat

Celý dielik bol skvele spracovaní ...veľmi som sa pri čítaní pobavila a to ako to celé skončilo nemalo chybu.Ohľadom piatku 13 bude na tom niečo,lebo celý deň bola pre mňa hotová katastrofa už som sa nevedela dočkať až skončí. ;-)

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 20. září 2013 v 20:40 | Reagovat

Pěkné, jsem první myslela, že futroval čokoládu.

4 Misao Misao | Web | 26. listopadu 2015 v 11:28 | Reagovat

Tak toto bola bomba! :D :D :D Podarená jednorázovka :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama