Prosinec 2013

Secrets: Díl pátý

26. prosince 2013 v 3:21 | Zoe |  Secrets
Přeju veselé a krásné svátky a štastný nový rok :) sice opoždeně, ale snad neva :( Obrázek musim zmenšit nehce me to jinak zveřejnit :D Tak snad se vám bude líbit :)
"Panebože Sasuke!" vykřikla jsem jeho směrem, ale on mě nevnímal a dál si četl v novinách, které tu jsou minimálně týden staré. Každý týden nám sem někdo přiveze zásoby, jenže teď se kurýr o další týden opozdil a nám vše došlo.
"Jeden jediný den pojď mě do města. Já už tady nemůžu. Potřebuju civilizaci." vychrlila jsem na něj, ale jaksi to nemělo odezvu. Na kratičký okamžik se na mě podíval a znova sklopil zrak. Cítila jsem, jak mnou prochází vztek a zoufalství. Potřebovala jsem ven a to co nejdřív. Přes 2 měsíce jsem tu nejspíš zavřena a zoufale potřebuju na čerstvý vzduch. Jednou mě vzal na pár minut před dům, jakoby to mělo něčemu pomoct.

Secrets: Díl čtvrtý

7. prosince 2013 v 1:06 | Zoe |  Secrets
Ahojky :) Jak se máte? :) Já docela dobře :D ode dneška námjde internet :3 Ani nevíte jak moc jsem štastná :P A proto jsem napsala další díl Secrets :) snad se vám bude líbit :)

PS: změnila jsem uvodní obrázek :)

"Sakuro! Večeře je hotová!" ozvalo se zpoza dveřmi s hlasitým klepání. A když říkám hlasitým, tak s pořádným. Ano znova jsme se pohádali a oba zase trucovali. Dělala jsem, že to neslyším a dál se věnovala knížce, kterou jsem našla dole v obývaku v knihovničce.
Byl to romantický slaďák. Sice na tyhle romány nejsem, ale autor této knihy tak dokonale ztvárnil dva odlišný typy lidi, který měli těžké životy a přesto všechno se snažili být spolu, že jsem se nakonec do knížky zamilovala. Přiznávám, párkrát jsem i zabrečela. Tajně jsem doufala, že bychom se Sasukem mohly mít něco podobného jako v knížce. Myslím, že by to bylo docela zajímavé téma. Dva lidi někde v pustině bez známky civilizace - aspoň to tu tak vypadá až na to že je všude jen les - by i přesto že nemůžou být spolu, se vzájemně přitahovali, nakonec se nějak do sebe zamilovali. Byl by to nádherný příběh plný vypjatých scén a emocí, že by pak natočili na to film.

Usui Takumi - Fan Club!

5. prosince 2013 v 22:52 | Zoe |  Ostatní
No za dnešek asi poslední článek :D
Rozhodla jsem se na svém blogu založit Fan Club :) a to okolo postavy Usui Takumi :)
Proč?: Jednoduše :D je to dokonalý, sexy, užasný, mimozemský a uchylný cool Stalker :D a prostě ho zbožnuju :3
Můžete ho vidět v Manze nebo v Anime Kaichou wa Maid-sama! ♥♥♥

Hurááá :D

5. prosince 2013 v 22:33 | Zoe |  About blog
Snad se vám aspon tenhle článek objeví :D Tak Konečně je nějak nastavený LAyout :D sice nejsem 100% spokojená ( je tam plno chyb) ale už na to vážně kašlu a nechám ho tak jak je :D apson do doby než neco udělají s Blog.cz :DTaky do MADFALLS :) hrozně hezká písnička :) Jedna z mála českých skupin co se dají poslouchat :)

Trable s Layoutem :D

5. prosince 2013 v 18:06 | Zoe
Asi jste si všimly :D snažím se nastavit Layout :D nejak se mi nedaří :D pořád mi to háže chybu serveru :D Takže momentalně je blog v rekonstrukci :D než ho nastavím :D

Problém s članky + MadFalls :)

3. prosince 2013 v 23:12 | Zoe |  About blog
Ještě než pujdu spát :) taky máte problém s články nebo komentaři? Když chci zveřejnit povídku napíše mi to, že nemužu zveřejnit prázdný članek :D a komentaře, které napíšu se ani nezobrazují :D no snad to není chyba na mé straně :) pokud ano omlouvám se :D pokusím se s tím něco udělat :DUž včera jsem chtěla zveřejnit pár článků, ale nakonec jsem toho vzteky nechala :( (Ano. Zoinka je nervní čovíček ^^)


Sice to není video o Narutovi, ale hrozně se mi začala líbit :) a ten text mi pravě naruta připomína :)
Naruta, jak bojuje, aby Sasukeho přivedl na spravnou cestu a domů do Konohy :)

Sasuke Cousplay

1. prosince 2013 v 15:42 | Zoe |  Obrázky
Dobré ráno :D (před hodinou jsem vztavala mimochodem) jsem u sestřenky na netu :D Tak jsme se tak koukali na googlu po hezcích klucích, co dělají nějaký cosplay a musim říct že jich je fakt malo :( (aspon podle mě:D)
Ale nadruhou stranu jsme našli dost povedených Cosplay Sasukeho :P
Více podperexem radši Nevinný ^^ ↓↓

V temnotě: Díl třetí

1. prosince 2013 v 1:14 | Zoe |  V temnotě
Ahojky Nevinnýtak jsem tu zas po dlouhé době. Mam problémy s internetem a tak se na něj dostávám, velmi ale velmi zřítka a to jedině, když se připojím na souseda (pštt neví o mě Smějící se) jenže je ten internet tak zpomalenej, ža tu bývam jedině o víkendech a takhle pozdě večer. No není to užasné?Smějící se ne není :D Važně ne :D Teď k věci :D
Mam tu pro vás další díl V temnotě S vyplazeným jazykem a jen tak varování předem: Tato povídka se píše v dvou formách.

a) Z pohledu vypravěče Smějící se jako díl 1 a 2
b) z pohledu postavy Smějící se
Vím že to chapate, ale radši to sem píšu předem, aby jste se nedivili, jeslti nejsem šáhla či tak něco Smějící se Prostě se nedivte, že budu psát kus povídky třeba tak a druhou pulku tak Smějící se muže to být různě kombinovaný. No uvidíte sami S vyplazeným jazykem
V tomhle díle to ješte nenajdete :D

PS: Děkuju všem za vaše komentáře i za to že me tak podporujute Rozpačitý Usmívající se Važně vám moc děkuju Líbající Moc si toho vážím a jsem ráda že vás mám S vyplazeným jazykem

Tak teď už krásné čteníSmějící seSeděla jsem ve své lavici a koukala z okna na oblohu. Všechno mi to přišlo tak nereálné od včerejšího odpoledne. Ještě nedávno jsem věřila maximálně na duchy a teď? Chodím s démonem! Teda nejspíš, pokud to nebyl jenom sen. Ale vypadá to, že byl. Přeci je to nereálné, abych chodila s tak krásným klukem, který je s čista náhodou démon, co mě zachránil cestou domů z brigády, když se mě snažil ten hnusák znásilnit. Co vše z toho je pravda? Nezdálo se mi to jen všechno? Ale jeho dotyk rtů cítím. Zachvěla jsem se při vzpomínce na ty krásné teplé rty. Zamilovala jsem se jen do představy!