Březen 2014

Naruto Movie [Official FakeTrailer]

31. března 2014 v 19:43 | Zoe |  VideaMovie
Ahojky :) Jak se vám vede ? :P
Video je už sice starší, ale fakt jsem se u něj pobavila :D
Docela bych si dokázala Naruta představit ve hraném filmu :D jen bych vytkla jednu (dvě) zásadní věc: Sasuke a Naruto musí být hezčí samozřejmě :D ale Sakura se docela povedla.

Musím uznat, že Ryan umí lidi zaujmout už od doby co začal natačet How to be. Nejoblíbenější u mě asi je How to be Ganster nebo docela i How to be Emo :)

No posudte sami :)Pod rozkvetlou třešní

17. března 2014 v 0:05 | Zoe |  Pod rozkvetlou třešní
No sice to není na pokračování žádné povídky, ale snad se vám bude líbit :)

Nový layout

16. března 2014 v 13:15 | Zoe |  About blog
Ahoj Všem.
No není zrovna nic moc, ale snažila jsem se co to jen šlo. Určitě jste si všimli, že někde místy nesedí, tak to berte prosím s rezervou :D. Bohužel nemám čas ho předělávát :( takže zůstane asi takhle.

Jinak děkuju všem, co se vyjádřili k pravidlům :)
a také děkuju komentátorům povídek :)
Tento týden (možná i dnes) přibude další díl. Jaký?

Nechte se překvapit :)Tak se zatím mějte :)

Pravidla

3. března 2014 v 1:24 | ZoePravidla SB!!!

Žádná pravidla ani povinnosti pro Vás nemám :)
Můj blog navštěvujte podle své libosti a času, protože já budu dělat to samé.
Mam radši když mi upřímně napíšete váš názor na moje stránky (povídky, či jen si chcete semnou psát) než komentáře typu: "Ahojky sbééčko, promiň, že jsem tu dlouho nebyla. Tak já zas letím pá" nebo "Obíhám Sb. Jak se máš?" a podobně. ( Věřte mi za roky blogování jsem to zažila snad stokrát.)

Na Vaše blogy se snažím dívat co nejčastěji, protože se mi líbí. Bohužel ne vždy na to je čas nebo nálada. Takže kouknu, vidím povídku, a buď si ji přečtu hned, nebo až když na to bude později čas či nálada. Ponejvíc to poznáte, že vám zanechám komentář. Ale upřímně ruku na srdce. Ne vždy ten komentář napíši, i když si ho zasloužíte .
Vysvětlení je jednoduché: Často čtu povídky na mobilu nebo tabletu a blbě se mi na to píše a připojování na blog atd. mě přes tablet nebo mobil vážně štve. Takže si řeknu, že vám napíšu komentář později, ale nakonec na to zapomenu (vím, jsem hrozná: /). Proto se Vám omlouvám a budu se to snažit napravit.

Pro mě není spřátelení blogu něco jako honění si návštěvnosti nebo něco podobného. Pokud si vás do SB přidám má to svůj význam :) Znamená to, že se mi váš blog líbí kvůli článkům, obrázkům, vzhledu, vaší osobnosti, povídkám a tak dále (takhle můžu pokračovat velmi dlouho).

Takže Žádná Pravidla ani povinnosti na tomhle blogu nenajdete.
Jen jediné: Prosím vás, abyste se nehádali a nenadávali si. (Platí pro všechny návštěvníky)
Jsme Fanouškové anime a proto stůjme při sobě :P

Děkuju za pochopení a budu chápat, když si mě třeba i z SB smažete :)


.

Kakashi cosplay

2. března 2014 v 18:39 | Zoe |  Obrázky
Tentokrát jsme si s Ayumi (moje sestřenka, jak už mnozí víte) vybrali za objeť Kakashiho. No upřímně jsme hledali něco víc... umm... no co nejmín oblečení T.T :D ale bohužel nikdo netušil, že budou dvě perverzní holky hledat na netu naháče v cosplay no ... ^^ ' (do určité hranice samozřejmě :D)
Tak snad se vám budou líbit alespoň tihle "Kakashiové" :P