Červenec 2014

Lehčí oprava layoutu :)

15. července 2014 v 10:56 | Zoe |  About blog
Ahoj všem :) Docela prázdniny utíkají že? Ani se nenadáme a zase plno z vás ( já už asi bohužel ne) bude sedět ve škole a prožívat podle mě nejlepší roky života :)

No snažila jsem se napsat pár pokračování, ale ta poslední povídka mě tak trochu odrovanala. Vlastně se mi to stalo snad poprvé. Prvně jsem se vcítila tak do postav, hlavně do Sasukeho a když ... tak si to vzalo nějakou část mě. Takže se prosím nedivte, když tu spíš uvidíte trochu smutnější tvorbu. Potřebuju čas se zase najít :)

teď k layoutu :) je ještě ve výstavbě. Díky te blbé souteži se mi seká celý blog.cz a vůbec se mi nezobrazuje vzhled -.-
tak až se to trochu uklidní, tak dodělam ještě pár mušek a snad bude vše hotovo. Nejspíš tu bude pěkně dlouho. Nevím proč ale nějak jsem si k nemu utvořila vztach :)


Užívejte si poklidné léto lidičky :) Budoucnost vypada docela bledě...Guardian Angel

10. července 2014 v 22:28 | Zoe |  moje jednorázovky
Tak zlata moje. Přepadla mě melancholická nálada. Snažila jsem se pokračovat v rozepsaných povídkách, ale byli by až příliš smutné, tak jsem napsala krátkou jednorázovku.
Varování: je lehce smutná. Takže na vlastní nebezpečí.

Věnováno lidem, kteří přišli o své milované a všem kteří zrovna smutní.
Pustě si k ní tenhle písničku: Link

Ještě bych chtěla poděkovat všem, co moje povídky čtou a zanechávají komentáře.
Děkuju. Vážně moc děkuju a prosím, abyste komentovali dál. Je to moje síla jít dál. Vím, že nejsem dobrá spisovatelka a často je moje tvorba hrozná, takže si chvály ani nezaslouží, ale dělám to, protože mě psaní baví a jak už víte, člověk se učí celý život. Každičký váš komentář mi vykouzluje na tváři úsměv (takže se telím jak idiot).
Takže ještě jednou moc děkuju!Bloody Rose

10. července 2014 v 3:07 | Zoe |  moje jednorázovky
Užíváte si prázdiny? :) Já docela jo :D Sice mě štve to počasí ( konečně jsem se dostala k místu kde budu mít neomezeně bazen a ono je hnusně), ale věřím že snad brzo bude krásně zase svítit a já si opálím flákotu :D
Protože Zoinka je bíla jako stěna aneb zachrantě bílého Willyho :D
Napsala jsem trošku delší (podle mě je dost dlouha) povídku. Tak snad se vám bude líbit :)Secrets: Díl osmý

1. července 2014 v 20:57 | Zoe |  Secrets
Tak mám tu pro vás konečně napsaný další díl Secrets. No snad se vám bude líbit :)Byla už tma, když jsme dorazili do malého města někde v zapadákově, daleko od jakékoliv civilizace. Ulice byli prázdné. Všichni už nejspíš spali. Silnice byli mokré od předešlého deště. Stále však lehce mrholilo. Pocítila jsem najednou z toho místa pocit úzkosti. Kolik tu může žit tak lidi? 100? Možná míň? Vsadím se, že se všichni na v zájem znají. Představa, že bych tu žila, mě dost děsila. Ale na druhou stranu by nebylo tak špatné žít tu se Sasukem! Mít dům s krásnou zahradou, kde by si hráli naše děti a pes, který by nás hlídal před vším zlým. Podívala jsem se na Sasukeho, který mi pohled se zájmem opětoval. Cítila jsem, jak červenám. Sakra na co to myslím!