Listopad 2015

Secrets: Díl desátý

25. listopadu 2015 v 21:41 | Zoe |  Secrets
Ahoj všem :) Přidávám další díl :) Snad se vám všem bude líbit. Děkuji všem co povídku četli a hlavně těm co ji i okomentovali :) díky vám mám chut psát dál :) Ještě jednou děkuji a omlouvám se předem za chyby :D
Malé městečko nám mizelo za zády, dívala jsem se, jak se nám z dohledu ztrácí světla. Nikdo nás nesledoval. Aspoň jsem si nikoho nevšimla. Sasuke se přestal dívat do zpětného zrcátka. Hleděl jen dopředu. Měla jsem pocit, že má strach se podívat jinam. Že by si to třeba rozmyslel a vydal se hledat Itachiho. I když bych za to byla ráda, nebylo to bezpečné. Nevím, kdo nás našel, jestli Orochimuru, nebo Sasukeho lidi. Ale teď jsme zase byli na útěku. A já přestávala doufat, že to někdy skončí.

Secrets: Díl devátý

22. listopadu 2015 v 17:29 | Zoe |  Secrets
Je mi jasné, že ani tenhle díl neokomentujete, už jen proto, že fanoušci od konce mangy přestali tyhle povídky vyhledavat. Proč číst něco co už je officialní? Jenže :) I když jsou Sasuke a Sakura už officalně párem, nikde není psáno, jak se dali dohromady a tak je na nás si ten příběh vytvořit.

Děkuju všem co se mnou byli, komentovali a podporovali mě. Sice ztracím naději, že to tu znova ožije, ale zatím se držím. Rok pauzy dalo hodně znát. Jenže já ješte nekončím :) Dokud ješte poslední blázen veří v SasuSaku, tak naděje neumírá :D
Přemluvit Sasukeho, aby si šel lehnout, nebylo zas tak těžké, jak se zpočátku zdálo. Sice dlouho trval, že bude držet hlídku, ale po teplé sprše a jídle, usnul během pár minut. Vypadal tak krásně a klidně, když spal, že jsem se k němu zanedlouho přidala.
Dalo na něm znát, ty probdělé noci, kdy uvažoval, co se stalo kurýrovi, který nám nosil zásoby. Každý večer jsem ho vídala, jak seděl na pohovce zabořený do dokumentů. Byla jsem ráda, že si můžeme na chvíli odpočinout.

Ten druhý: Díl poslední

19. listopadu 2015 v 19:31 | Zoe |  Ten druhý
a tady mate druhou část :) Doufám že se vám povídka líbila. Děkuji všem, kteří ji četli a podporovali mě v komentářích. Děkuji moc. Byli jste vždy moje podpora!


Ten druhý: Díl předposlední

19. listopadu 2015 v 19:28 | Zoe |  Ten druhý
Ahoj všichni, jak jste si mohli všimnout. Objevil se zde poslední díl povídky Ten druhý. Bude rozdelena na dve části, protože je podle všeho dlouhá :D
Ptáte se, jestli jsem se rozhodla zase blogovat? Ano. Chtěla bych to aspoň znova zkusit. Nevím, jak to půjde. Možná jsem ztratila své čtenáře, ale chci to zkusit. Psaní miluju, a když jsem si přečetla jednu z mích povídek, přepadla mě stara nostalgie. Hrozně jsem toužila ji dokončit.


Doufám, že se vám bude líbit. Omlouvám se, vyšla jsme poněkud za ten rok ze cviku.
Tak, přeji krásné čtení :)

Vaše Zoe.