Prosinec 2015

Secrets: Díl jedenáctý

7. prosince 2015 v 17:09 | Zoe |  Secrets
Muhehe :D další díl Secrets :) Doufam že se vám bude líbit :) Děkuju svým čtenářum. Moc jsem se tešila domů, abch mohla konečně psat. omlouvm se že jsem nedodržela slib a dopsala ji až dnes. Bohužel mam velké bolesti a v tu chvíli nedokažu nic napsat. Proto to tak dlouho trvalo.

Tak at se vám líbí :)


Velmi brzo ráno jsme byli zase na cestě. Sjeli jsme z dálnice a mířili jsme pro mě neznámo kam. Ani mi na tom nezáleželo, hlavně ať je tam bezpečno. Sice mě štvalo, být na útěku, už jen proto, že se mi stýskalo po rodině a přátelích. Někde uvnitř jsem se bála, že nikdy nebudu mít normální klidný život. Nedokázala jsem si představit vychovávat děti v neustálém nebezpečí, za podmínky že by náš vztah vyvrcholil, v něco víc. I kdyby to Orochimaru jednou vzdal. Jaká byla pravděpodobnost, že Sasukeho organizace to vzdá taky? Celkem nulová. Nevím, jak to chodí ve světě nájemných vrahu a agentů, ale měla jsem dojem, že pokud není "cílová" osoba- jak mě to naučil Sasuke- odstraněná, tak to jen tak neskončí.

Jsem zde :)

4. prosince 2015 v 9:56 | Zoe |  About me
Ahoj všem :) Vím že jsem vám slíbila další díl už miulou neděli, ale nečekala jsem že si mě v nemocnici nechají tak dlouho. Dneska mě konečně pouštejí domů.
Takže se na psaní vrhnu zítra. Dneska si chci užít svoji postel a klid který mi v nemocnici chyběl. Ti co říkají, že v nemocnici si odpočině tak by si to tam měli zkusit. :D Jsem tam už po několikaté a domu se vracím ještě víc unavená a navíc podrážděná -_-

Pokusím se přidat další díl Secrets co nejdříve :) nebojte ještě jsem psaní nevzdala :)