Listopad 2016

Secrets: Díl dvanáctý

3. listopadu 2016 v 22:51 | Zoe |  Secrets
Překvápko! ♥ Zoe je zpět!
Teda aspon se bude opravdu snažit :D je opravdu težké byt matkou a najít si nejakou chvíli sama pro sebe na odpočinek či spánek, natož ješte najít čas na psaní -_-
Ale teď k povídce...

Vaše přání byli vyslyšeny! Doufam že se vam bude líbit. Bohužel je krátká :( Ta pauza kterou jsem měla, se celkem odraží v mé tvorbě. Vyšla jsem ze cviku a tak se vám dobředu omlouvám, jestli kvalitou klesla (i když ono to už předtím nebylo nic moc ˘_˘).
A jako vždy na závěr mého povídání: Děkuju všem za komentáře a podporu! Opravdu si toho vážím :)


Ps: chyby nelze reklamovat, pokud nějakou najdete bud ji ignorujte jako to dělam ja :D nebo mi ji nahlašte a já se ji pokusím opravit :D


Bylo to, jako když padáte ve snu do nekončící prázdnoty. Aspoň takhle nějak jsem se cítila, když jsem otevřela oči. Sevřel se mi hrudník a já měla dojem, že mě srazil náklaďák, který se několikrát vrátil, aby se ujistil, že mě dorazil.
Rozbrečela jsem se pod tou vší bolestí, ale taky kvůli tomu, že už ho vlastně nikdy neuvidím. Myslím tím samozřejmě Sasukeho. Moc dobře jsem si pamatovala každou minutu, kterou jsme spolu strávili. I ty poslední chvíle kdy byl na živu a pokaždé když jsem se je snažila vyhnat z hlavy, prostě na ně zapomenout, vrátily se jako bumerang a do slova mě praštily do palice.