Leden 2018

Touha a hřích - část 1

30. ledna 2018 v 23:53 | Zoe |  Desire and sin

Dívala jsem se z okna na zatažené nebe, které ukazovalo, že každou chvíli bude pršet. I když jsem věděla, že bych si měla pohnout, abych stihla dojít do práce dřív, než začne pršet, nějak se mi nechtělo. Možná to bylo tím, že jsem poslední dny moc nenaspala, protože v nemocnici přibylo nějak moc práce. Nebo spíš tím, že se Sasuke měl příští týden vracet konečně zase zpět do Konohy. Teda pokud slib dodrží - což ne vždy mohl udělat.
Sasuke mi chyběl, ale nějak jsem si za rok našeho vztahu na dálku na samotu zvykla. Možná víc než bylo zdrávo. A jelikož jsem dlouho nikde nebyla, rozhodla jsem se, že na konec na tu svatbu do mlžné přeci jen půjdu. Mizukage se rozhodla vdávat. A jak sama řekla, její svatba bude netradiční. Smokingy, elegantní šaty a načechrané svatební dekorace. Nějak jsem nechápala význam tohohle typu svatební hostiny, ale po válce začínal byt celkem oblíbený. Lidé nakonec potřebovali něco nového, aby zapomněli na to špatné.
I přesto, že jsem byla zasnoubená, přišla jsem si osamělá. Každý den se probouzím sama, jím sama a spím sama. Ze začátku jsem z toho měla pocity úzkosti, teď jsem na to zvyklá. Bylo mi z toho smutno. Věděla jsem moc dobře, že život po boku Sasukeho Uchihy nebude jednoduchý a plný romantiky nebo sladké vášně. Přesto jsem někde uvnitř mě doufala, že ho manželství semnou třeba změní. Zatím jsme se ale ještě nevzali.
Sasuke trávil čím dál více času mimo vesnici. Pokaždé, když se vrátil, býval tu kratší dobu a tam venku za zdmi zase delší. Nelíbilo se mi to. Ale smířila jsem se s tím. Stejně by mi nic jiného nezbývalo. Rozhodla jsem se přijat Sasukeho takový jaký je. Takového jsem ho vždy milovala. I přes všechny jeho chyby. Přes všechnu tu temnotu co v sobě nosil. Teď už nebylo místo a ani čas na to abych se najednou rozhodovala jinak. Měla bych mít radost, že se mi sen splnil. Budu se vdávat za Sasukeho Uchihu.

Zpátky na blok!

30. ledna 2018 v 23:47 | Zoe |  About me
Zdravím všechny své čtenáře,

než vás zklamu, chci se omluvit za moji opravdu dlouhou neaktivitu.
Rodina mi dává zabrat :D
Nebudu lhát, je to nádhera ale často taky vopruz. Kdo vymyslel mateřkou dovolenou (čti: Mateřká tyranie), měl by se nad tím názvem zamyslet.
Jak uvidíte, rozhodla jsem se začít zase psát.
Nebudu tvrdit, že tu uvidíte něco každý den a ani že se vám to vždy bude líbit, ale budu se snažit přidávat sem tam něco z mé neohrabané - někdy zvrhlé- tvorby :)

Než sem přidám povídku, kterou jsem psala už nějakou dobu předtím, tak chci aby jste věděli, že tato povídka NENÍ na pár SasuSaku, ale na Kakashi x Sakura x Sasuke - začínám být ujetá na milostné trojuhelníky.
Ptáte se proč? (Musíte, jinak by zbytek mého tlachaní neměl žádnou váhu :D)
Ráda odpovím: Tenhle pár se mi začal nějak líbit. Když procházím části mangy, tak si často říkam, že Kakashi se až moc často motal kolem Sakury. Náhoda? Nemyslím si.
Ne, neznaména to že nedopíšu předešlé povídky a ani, že už nikdy nebudu psát o SasuSaku (mate dokonce možnost si přát i jiné páry, něco málo o nich naškrábu - ne yaoi -_-).
Viděli jste kakashiho bez masky? Pokud ano, tak vzplanete stejně jako já. Je fááákt sexyyyy! Ať žije naše chlípná fantazie! :D

Nebojte dopíšu povídku secrets, jen ted nevím jak v ní pokračovat. Nějak jsem se v tom ději zamotala a nedokažu se dostat k cíli, který jsem ji určila. -_-

Snad se vám ale nová povídka bude líbit. Bude rozdělena do několika části, protože je prostě delší, než jsem zamýšlela a podle bloku si tolik písmenek můžu strčit..... za klobouk :D
Doporučovaný věk? Minimalně 15, ale přiznejme si, my chlípnice takový omezování stejně budeme ignorovat :P
Přeju krásné počteníčko :)