About blog

Dreams come true Lay

15. února 2018 v 18:28 | Zoe
Zdravím,

Jak jste si všimli změnila jsem zase vzhled blogu. Jednou jsem ho velmi dávno na starem blogu měla. Sice jinak ale podobně :D Když na něj tak koukám, vracím se v čase :)

Nový vzhled, nová éra?

4. února 2018 v 10:46 | Zoe

Zdravím,

takže jak už jste si někteří všimly, změnila jsem vzhled blogu.
Dlouhou dobu jsem se rozmýšlela mezi černošedým- vytvořeným už dřív anebo mezi tímhle, ale po nastavování designu na druhém testovacím blogu, jsem se cítila nějak deprimovaná, takže jsem se rozhodla nakonec pro tenhle.

Layout měl vypadat zprvu jinak, polovina byla tmavá, ale po x trápení na testovacím blogu jsem v záchvatu hněvu, smazala hodně vrstev a nechala to, tak jak to vidíte teď. Což znamená hodně bíle. Vím, samotné se mi to nelíbí, ale já zkrátka nemám na to dostatek trpělivosti.

Lehčí oprava layoutu :)

15. července 2014 v 10:56 | Zoe
Ahoj všem :) Docela prázdniny utíkají že? Ani se nenadáme a zase plno z vás ( já už asi bohužel ne) bude sedět ve škole a prožívat podle mě nejlepší roky života :)

No snažila jsem se napsat pár pokračování, ale ta poslední povídka mě tak trochu odrovanala. Vlastně se mi to stalo snad poprvé. Prvně jsem se vcítila tak do postav, hlavně do Sasukeho a když ... tak si to vzalo nějakou část mě. Takže se prosím nedivte, když tu spíš uvidíte trochu smutnější tvorbu. Potřebuju čas se zase najít :)

teď k layoutu :) je ještě ve výstavbě. Díky te blbé souteži se mi seká celý blog.cz a vůbec se mi nezobrazuje vzhled -.-
tak až se to trochu uklidní, tak dodělam ještě pár mušek a snad bude vše hotovo. Nejspíš tu bude pěkně dlouho. Nevím proč ale nějak jsem si k nemu utvořila vztach :)


Užívejte si poklidné léto lidičky :) Budoucnost vypada docela bledě...


Nový layout

16. března 2014 v 13:15 | Zoe
Ahoj Všem.
No není zrovna nic moc, ale snažila jsem se co to jen šlo. Určitě jste si všimli, že někde místy nesedí, tak to berte prosím s rezervou :D. Bohužel nemám čas ho předělávát :( takže zůstane asi takhle.

Jinak děkuju všem, co se vyjádřili k pravidlům :)
a také děkuju komentátorům povídek :)
Tento týden (možná i dnes) přibude další díl. Jaký?

Nechte se překvapit :)Tak se zatím mějte :)

Hurááá :D

5. prosince 2013 v 22:33 | Zoe
Snad se vám aspon tenhle článek objeví :D Tak Konečně je nějak nastavený LAyout :D sice nejsem 100% spokojená ( je tam plno chyb) ale už na to vážně kašlu a nechám ho tak jak je :D apson do doby než neco udělají s Blog.cz :DTaky do MADFALLS :) hrozně hezká písnička :) Jedna z mála českých skupin co se dají poslouchat :)

Problém s članky + MadFalls :)

3. prosince 2013 v 23:12 | Zoe
Ještě než pujdu spát :) taky máte problém s články nebo komentaři? Když chci zveřejnit povídku napíše mi to, že nemužu zveřejnit prázdný članek :D a komentaře, které napíšu se ani nezobrazují :D no snad to není chyba na mé straně :) pokud ano omlouvám se :D pokusím se s tím něco udělat :DUž včera jsem chtěla zveřejnit pár článků, ale nakonec jsem toho vzteky nechala :( (Ano. Zoinka je nervní čovíček ^^)


Sice to není video o Narutovi, ale hrozně se mi začala líbit :) a ten text mi pravě naruta připomína :)
Naruta, jak bojuje, aby Sasukeho přivedl na spravnou cestu a domů do Konohy :)

Nový Layout :)

15. května 2013 v 18:24 | Zoe
Tak jak už vidíte tak jsem zmenila layout :) snad se vám bude líbit :)
Už to vážně potřebovalo změnu :D je takový obyčejný, ale nemá cenu se nějka namahát kdžy já je měním jak ponožky, protože mě brzo omrzí :DNový Layout :)

14. dubna 2013 v 22:58 | Zoette
Jak už jste si asi všimli, což je nejspíš jasný :D mám nový design by me :) snad se vám líbí :) nevím jak dlouho tu bude ale už vymýšlím novej pomalu :D

 
 

Reklama