Povídky

Povídky

25. září 2012 v 20:58 | Zoe


Stav: Dokončeno
Pár: [SasuSaku]
Omezení: 15+
Počet dílů: 3
Recenze: Sakura opouští vesnici a přidává se k Akatsuki za cílem zesílit, co vše ji potká při cestě za pomstou a nenávistí? Pochopí jaká je cesta pomsty?Stav: Dokončeno
Pár:[SasuSakuNaru]
Omezení: 15+
Počet dílů: 10
Recenze: Jak by vypadal život v Konoze, kdyby Itachi nevyvraždil klan? Jak by to vypadalo, kdyby Sasuke měl zájem o holky? Sakura, jako všechny dívky je poblouzněná do černovlasého Uchihy, který o ni později taky projeví zájem. Jenže než na ni dojde řada, získává i někdo jiný její srdce. Koho si nakonec vybere?

Stav: Dokončeno
Pár: Sakura x Kakashi x Sasuke
Omezení: 15+
Počet dílu: 5
Recenze: Válka skončila a život v Konoze jde dál. Sakura je zasnoubená za lásku svého života. Jenže je tu ještě někdo, kdo změní celý její svět. Co když ta osoba je sensei, kterýho znala už od dětsví?
Stav: Dokončeno/ Pokračuje → Secrets
Pár: [SasuSaku]
Omezení: 15+
Počet dílů: 10
Recenze: Sakura Haruno je obyčejná školačka, která nijak neviniká. Se svými kamarádky čelý každodení šikaně. Co se stane když se jednoho dne setka legendárním Sasukem Uchihou, nejoblíbenějším klukem školy?
Stav: Dokončeno
Pokračování dívčí války
Pár: [SasuSaku]
Omezení: 15+
Počet dílů: 14
Recenze: Sakuru jednoho dne unese známí zločinec Orochimaru. Co po Sakuře chce? A kdo ji zachrání?Stav: Nová/píše se
Pár: [SasuSaku]
Omezení: 15+
Recenze: Ve světě existuje mnoho druhů energie. Sakura přijde o svoji rodinu i vesnici ve které celý život žila. Cestou potkává Naruta a Sasukeho, který ji už od začátku nenávidí. Co se stane, když budou ještě ke všemu muset spolu bydlet?

Stav: Píše se/Pozastaveno
Pro: Ayumi
Pár: [SasuSaku]
Recenze: Dívka se vrací z brigady domů, potká neznámeho a zvlaštního kluka, který ji zachrání. Kdo je ten kluk a jaké je jeho tajemství?

Stav: Píše se
Pár: [SasuSaku]
Recenze: Sakura ztratí po autonehodě rodiče i paměť. Rodina Uchihů se ji ujme, jenže Sasuke není zrovna nadšený a rozhodne se dívce pomstít.


Stav:Nedokončeno/Pozastaveno
Pár: [SasuSaku]
Pro: Ayumi
Recenze: Sasuke se vrátil do vesnce, bohužel dlouho nevydržel a brzo ji opouští. Sakura se ho snaží zastvat. Povede se ji to?


(kratké příběhy/Jednorázovky/Oneshot)

 
 

Reklama