Spřátelené Blogy

Seznam spřátelených blogů

22. dubna 2013 v 22:44 | Zoe


Spřátelené blogy

Pohřebiště opuštěných blogů čekající na vzkříšení

Pomník mrtvých blogů - zrušené blogy, které si zaslouží uctít.Aktuální edit: 16.2.2018 (kdyby se něco zmenilo, dejte vědet).


Spřátelování blogů :) aneb chceš spřátelit? :)

22. dubna 2013 v 20:21 | Zoe
Konečně jsem se rozhodla udělat seznam SB nebo blogy který se mi líbí :) Kdo chce do něho patřit stačí napsat do komentáře tohoto článku:

1.Přezdívku/jméno
2.Adresa blogu

Ráda naše blogy spřátelím :)

Pravidla SB!!!

Žádná pravidla ani povinnosti pro Vás nemám :)
Můj blog navštěvujte podle své libosti a času, protože já budu dělat to samé.
Mam radši když mi upřímně napíšete váš názor na moje stránky (povídky, či jen si chcete semnou psát) než komentáře typu: "Ahojky sbééčko, promiň, že jsem tu dlouho nebyla. Tak já zas letím pá" nebo "Obíhám Sb. Jak se máš?" a podobně.

Na Vaše blogy se snažím dívat co nejčastěji, protože se mi líbí. Bohužel ne vždy na to je čas nebo nálada. Takže kouknu, vidím povídku, a buď si ji přečtu hned, nebo až když na to bude později čas či nálada. Ponejvíc to poznáte, že vám zanechám komentář. Ale upřímně ruku na srdce. Ne vždy ten komentář napíši, i když si ho zasloužíte L.
Vysvětlení je jednoduché: Často čtu povídky na mobilu nebo tabletu a blbě se mi na to píše a připojování na blog atd. mě přes tablet nebo mobil vážně štve. Takže si řeknu, že vám napíšu komentář později, ale nakonec na to zapomenu (vím, jsem hrozná: /).

Pro mě není spřátelení blogu něco jako honění si návštěvnosti nebo něco podobného. Pokud si vás do sb. přidám má to svůj význam :) Znamená to, že se mi váš blog líbí kvůli článkům, obrázkům, vzhledu, vaší osobnosti, povídkám a tak dále (takhle můžu pokračovat velmi dlouho).

Takže Žádná Pravidla ani povinnosti na tomhle blogu nenajdete.
Jen jediné: Prosím vás, abyste se nehádali a nenadávali si. (Platí pro všechny návštěvníky)
Jsme Fanouškové anime a proto stůjme při sobě :P

Děkuju za pochopení a budu chápat, když si mě třeba s SB smažete :)
 
 

Reklama